Skocz do zawartości

Mav3rick LIVE


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popołudnie zaliczone na zero... Nawet kontaktu z rybą, do tego jedna nieprzyjemna sytuacja. Gościu złowił kawałek ode mnie szczupłego takiego z maks 30cm i dup go w łeb i do torby. A że tego nienawidzę to od razu do niego i grzecznie, że chyba okres ochronny jest i raczej wymiaru on nie miał. A ten zaraz z gębą i wszystkimi bluzgami do mnie i straszyć, żebym lepiej uważał do kogo zaczynam... Facet koło 50ki... Przy mnie wyglądał jak skrzat, ale w gębie mocny. Odwróciłem się na pięcie i dalej poszedłem, szkoda śliny na takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po dzisiejszym wypadzie, nici z łowienia, wczoraj z góry rzeki puszczono wodę, więc mętna jest i zero szans by coś złowić na spinning... Teraz ze dwa trzy dni odpoczynku od ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że uparty jestem to wróciłem na Nysę, pachniało mi mimo tej mętnej wody kleniem. No i udało się jednego przechytrzyć

d1f3305d3804fc1c8ce4f468ccdecc98.jpg

Do tego jeszcze takie coś ujrzałem :)

ef6680dd3d6bb50215011ddd931bacb7.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mav3rick napisał:

Gościu złowił kawałek ode mnie szczupłego takiego z maks 30cm i dup go w łeb i do torby.

Super, że zareagowałeś i zwróciłeś kłusownikowi uwagę. Szkoda, że nie przejął się tym bo chyba uważa, że takiemu wszystko wolno. Smutna rzeczywistość.>:(

Wiem, że to ryzykowne, ale wszyscy jako społeczność musimy działać i zgłaszać takie postępowanie do właściwych służb, a conajmniej zwrócić uwagę jak nasz kolega.
Skorzystam z okazji by przypomnieć, że wszyscy jesteśmy współwłaścicielami naszych wód i ryb. Od nas zależy, co będziemy łowić w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będę reagował, bo biorąc nielegalnie ryby okrada nie tylko wodę, ale i mnie. Później na Nysie szczupak 70cm to sensacja... Dobrze, że ręki nie podniósł, nerwowy człowiek jestem. Tylko zastanawia mnie jedno. Ja ponad 180cm i ponad 100 kg i chłopina się do gardła prawie rzuca... On mi do ramienia nawet nie sięgał... Ale takich ludzi się nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypuszczaniem to już uwagi nie zwracam, ja 90% ryb wypuszczam... Szczupłe jak wypuszczam to stare kłusole mało za nimi nie skoczą... Klenie jak puszczam to tak samo, a po co go brać jak mięso z niego dla mnie jest niejadalne... Płocie jak czasami z gruntu połowię to albo wypuszczam albo oddam komuś w pobliżu. Z naciskiem na to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne popołudnie nad Nysą zaliczone. Pięć okoni i jeden szczupły ok 40 cm. Okonie widać przed tarłem są, bo przesadnie grube. Bardzo waleczne i silne dzisiaj były, więc połów udany. Chociaż przykro patrzeć jak niektórzy takie okonie pełne ikry zabierają... Dla mnie to nie do pojęcia, ale nic zrobić nie można.

26c27c8d981a5d75a1f2346d1ae10f6c.jpg

1430d676345692b03caeab4ab3a54e7c.jpg

539adf32f8c106abc837d422d900b3e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...