Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie wiem dlaczego ale w Tapatalk nie widać tego wątku, a tak mi najłatwiej przesłać zdjęcia.

Byłem razem z @RS i on na moje zestawy nałowił więcej niż ja w momencie gdy mój brzuch mówił jeść. Ogólnie jak na kilkanaście godzin zasiadka udana. 6 karpi, jeden amur i jeden okoń. Szczegół wkrótce na blogu :)

dodano 3 minut temu

Mamy także rekordy, widziałem MMS- wody!!! Mam nadzieję, że Sylwek mi je wyślę. Woda ma niesamowite przyrosty :)

Amur złowiony 13,2kg i ponad 110cm szczupak.

Łowiskiem jest dość duże zainteresowanie, ale większość twierdzi, że za drogo, a ja uważam, że dzięki temu nie mamy aż tak dużej presji, a że woda ma też coraz większe okazy to także ściągnie coraz więcej karpiarzy docelowo :)

Mam nadzieję, że przed zlotem uda mi się tam jeszcze pojechać, bo są faktycznie potwory :beer1: @Ostap szykuj grub sprzęt :P

dodano 38 minut temu

ł1.jpg

ł2.jpg

ł3.jpg

ł4.jpg

ł5.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 31.07.2016 o 18:42, RS napisał:
I jaki z tego morał? Że głodnym się nie jeździ na ryby  
 


Dałem Ci synku połowić na moje ulubione zestawy, abyś nie marudził, że tylko mi biorą :-)

dodano 52 minut temu

Podsumowanie tutaj :P

https://dlaryb.pl/portal/news/spontaniczny-wypad-na-łowisko-ługi-wałeckie-r94/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jedź i sprawdź czy mamy zieloną trawę na terenie naszego obozowiska, wszak spędzimy tam trochę czasu :D.

Połowić też nie zapomnij, muszę wiedzieć jaką wędkę ci zabrać, gdy przyjadę na miejsce. :lapeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 29.08.2016 o 14:51, Kotwic napisał:
Jedź i sprawdź czy mamy zieloną trawę na terenie naszego obozowiska, wszak spędzimy tam trochę czasu .

Połowić też nie zapomnij, muszę wiedzieć jaką wędkę ci zabrać, gdy przyjadę na miejsce. :lapeche:
 


Dowcip się Panu wyostrzył :-) chcesz mi wędkę przywieźć? Hmm, ciekawe, bo ja w garażu miejsca już nie mam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...