Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, Ostap napisał:

 

 


Dobrze dobrze bo kłusol Kotwic tam był i brał wszystko :D smażył :D pił :D jadł :D tańczył :D i spał :D

 

 

Cicho, bo się wyda :P
Dobrze, że żartujesz :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Czyszcze komputer to kilka wspomnień - marzec 2015r.

Pierwsze zdjęcie - podczas obchodów znaleźliśmy sprzęt kłusowniczy WRRRR:Angry-min:

DSC01168.thumb.JPG.729c59435dd9c7a3e6b2ad7281513b07.JPGDSC01164.thumb.JPG.e3c3a7abd57ebac6c11a44284675cc87.JPGDSC01165.thumb.JPG.cb94b2e93e2598e8bfa3e91695c118ea.JPGDSC01169.thumb.JPG.8fc7b0e12e541506d7983f598f152c93.JPGDSC01171.thumb.JPG.e31118fb9abce09a5726f822e42834dc.JPG

No i wtedy nie miałem maty, ale rybce nic się nie stało na trawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wczoraj na Rybomanii widziałem się m.in. z gospodarzem naszego łowiska - Sylwkiem.

Idzie nowe, a w tym zmiany, będą też w regulaminie i zasadach łowienia - szczegóły wkrótce, mam nadzieję, że uda mi się być podczas zarybienia i otworzyć tam sezon. Jak ktoś chętny na jedno dniowy wypad to wiadomo PRIV.


12-14 maj 2017r to zawody Karpiowo - Feederowe - ustalmy, debatujemy nad regulaminem.

Lipiec lub sierpień 2017 to typowo zawody feederowe z firmą... - ustalamy szczegóły co i jak, mam nadzieję, że się uda to podamy informację na głównej stronie :champagne-2010:

Chodzi mi też po głowie prywatna impreza latem z racji mojego dojrzałego wieku - ale to już nie od mnie zależy wszystko...

W planach jest też w tym roku postawienie 3-4 pokoi oraz miejsca z kuchnią, gospodarczego przy łowisku - tak aby dla tych co lubią wygodę lub chcą przyjechać z rodziną, mogli wypocząć.

Dużo dobrych, pozytywnych wieści :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Grendziu napisał:

@Kubik i @Bartosh jedziemy już dziś do niedzieli?

Gdyby nie urodziny, to już byłaby "dzida"...:beer1:

Nooo... pojachałoby się na taki "biwaczek" godnie rozpocząć sezon :beer-chugger:

 

Póki co i tak super niedziela się zapowiada :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W zeszłym roku od stycznia siedziałem już w garażu i szykowałem sprzęt, a tak jadę totalnie nieprzygotowany, jutro mogę nie zdążyć nawet przesmarować kręciołków czy też przewinąć żyłek, ale to już można zrobić na łowisku.

Spróbuję ograniczyć sprzęt i zabrać tylko cztery wędki :221_see_no_evil:

Trochę zły jestem, bo nie mam robali jakie bym chciał, ale da się przeżyć, zobaczymy za to o ile lepsze będą wynalazki, czytaj nowoczesne cukierki.

Robert, Bartek jaka strategia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...