Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zacznę od Łukasza - 25kg kukurydzy to ja przez cały sezon nie wrzucam, a łowię karpi średnio 4/6 sztuk minimum jak na nie zapoluję na tej wodzie właśnie.

Mam zamiar bawić się trzema wędkami w jednym stanowisku, bo nie chcę mi się biegać za bardzo. Jest to miejscówka 3 osobowa.

Strategia: 4 wędziska - maksymalnie będę łowić na trzy wędki.

1. Zanęta główna xxx gram do tego ziemia w tej samej ilości + białe/kolorowe + drobne ilości małych pelletów (2/5 rodzajów). To idzie na grubo 2/4 spomby i tam wrzucam mój ulubiony zestaw z robalami co opisałem na blogu. Jak będą brania, po każdej rybie ląduje dodatkowo jeden spomb.

2. Zestaw idzie z dużym woreczkiem PVA 85x100 w poszukiwaniu i ołowiem w miejsce gdzie mi się będzie wydawało, że one żerują.

3.  Daiwa Yank N Bank Feeder nowa z podajnikiem Prestona do pelletu - w środku mikropellet RINGERS i kulka lub dumbbells RINGERS.

4. Koszyk FOXa i kiełbaski PVA 35mm będzie stał na brzegu czekając na zmiany.

Łącznie będę łowił na trzy wędki do czasu aż nie będzie brań, z jedną odłożoną na boku, zmieniając podawania zestawów, tak aby wyszły jak najlepsze testy.

Gdy np. ryby pojawią się w miejscu gdzie będę nęcił, wtedy zaczynam łowić na dwie wędki, resztę odkładam. Oczywiście wszystko będę zmieniał rotacyjnie, no chyba, że tylko na jeden system będą brać ryby.

Takie są założenia, a życie zweryfikuję strategie nad wodą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Grendziu napisał:

Będę tutaj zdawał relację live z nad wody, do czasu aż bateria nie padnie.

Może pokuś się o relację video :D Hangout i inne metody mile widziane . Wejście co 30 min z relacją 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie jestem tak mocno zaawansowany informatycznie jeszcze :) Ja być prosty chłop ze wsi, nad wodą kochałem ciszę i spokój, nawet fotek nie robiłem wcześniej za bardzo, bo po co... Lubię łowić ryby przede wszystkim. Sam jestem ciekaw, czy będzie czas coś wstawiać, bo ja ciągle coś "zmieniam w ustawieniach" nad wodą 9_9


A teraz to się trza dostosować do norm panujących :beer: Jakieś Hangotsy mi jeszcze potrzebne :pb_lol: - to już do @Kuba pytanie czy coś takiego można robić za pomocą jakiś aplikacji w tablecie i wstawiać bezpośrednio tutaj B|
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Toż to Big Brother na rybach jest... Wolę samotność, ciszę i przyrodę. Ja mam łowić i wypoczywać, a nie stresować się obecnością kamer :pb_lol: Raczej się nie zdecyduję... Nie pasuję do tv, ale kto wie, może kiedyś, za sto lat...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

Toż to Big Brother na rybach jest... Wolę samotność, ciszę i przyrodę. Ja mam łowić i wypoczywać, a nie stresować się obecnością kamer :pb_lol: Raczej się nie zdecyduję... Nie pasuję do tv, ale kto wie, może kiedyś, za sto lat...

Zgadzam się w 100% , ale z 2 strony świat idzie do przodu ja bym z miłą chęcią pooolukał wyprawy ,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, KaZuYa napisał:

Zgadzam się w 100% , ale z 2 strony świat idzie do przodu ja bym z miłą chęcią pooolukał wyprawy ,

 

Mam nadzieję zatem, że niemal wszyscy forumowicze jeśli tylko będą mogli, to rozpoczną wątki LIVE i będziemy nadawać na żywo w różny sposób z nad wody :)

Właśnie odwiedziłem "pogodynkę" - jak ja dawno tam nie byłem. I z prognoz mi powychodziło, że rybki powinny brać dzisiaj. Od jutra południa ma być lipa, w niedziele też nie będzie łownie :)

Nawet jeśli nic nie złowię to i tak jadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Test...?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

ac6b2b23045e763248e9e7ff37ba18f0.jpg

Tylko robaczków brak.

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...