Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Darek chyba poległ. I to nie złośliwość z mojej strony. Nie zapominajmy że to Luty. I umiarkowana pogoda nie ma tu raczej nic do tego. Teraz by coś faktycznie sensownego złowić, to trzeba się wybrać na wody zamknięte. Dobry przykład to dzisiejszy wypad Daniela. Jakiekolwiek brania miał na super delikatne zestawy. Ja sam widzę co się dzieje. Może i koledzy mają efekty w nocy nocy rzece. Ale to musi być rozgryzione stanowisko , i dopracowana taktyka by pociągnąc kilka ładnych ryb, jak Artur na Odrze. Teraz wypad na spontanie, na wody otwarte, to raczej pudło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wyniki zerowe niestety, ale czas nad wodą bezcenny :) W najbliższych dniach będzie relacja z nad wody na blogu. Dziękuje wszystkim za kibicowanie i doping. Spodobała mi się taka forma przekazu, myślę, że LIVE zagości na stałem podczas moich połowów:beer:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale ja tam wole polowic na rybkach po w dychac  powietrze....

W domu jak, siedze to stukam w ekran ale na rybkach szkoda mi czasu wole polowic pozatym nie mam czasu na stukanie.

Ps. Ciekawe doswiadczenie jak pojawia sie wyniki to dopiero bedzie czat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi teraz jak gniję w chacie na chorobowym, pasują takie relacje.Jestem wdzięczny Darkowi i Danielowi,że choć przez chwilę urozmaicili mi popołudnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez pasuje jeste na glodzie.....

Ale torbe juz spakowalem przynety naszykowane na rozruch okolo 50 rodzajow z czego 17 nowych w wymiarach 8 - 10 mm

Zestawy zrobione  w sobote jak bedzie sie dalo a bede zdrowy w koncu ruszam  poczuc wilgoc na ustach i zapach wody w nozdrzach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Maciek, każdy woli "jak bieroo". Ja ponadto cenię sobie nad wodą ciszę i spokój, uwielbiam łowić sam - ja i przyroda, ewentualnie pies (przez niego nie wstałem...) lub jakiś kolega jeden i drugi.

Gdy jest duża presja nad wodą, jest głośno - to nie jest klimat dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu nadajesz na tych nutach co ja lodz srodek jeziora zero obcych oczu

Narazie nie woduje lodzi szkoda mi czasu aby uganiac sie za czyms czego nie ma ale moze sie to zmieni i dozyje czasow ze bede lowic tylko, z, lodzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu promuje ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...