Skocz do zawartości

Łowisko specjalne Ługi Wałeckie w Fundacji "dla Ryb"


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
14 minut temu, ArekH napisał:

Podoba mi się to łowisko!

No to w połowie czerwca albo Odra albo... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

W weekend planuję wypad nad wodę fundacyjną, czas zmierzyć się z graniczną 100kg barierą. Daje sobie na to trochę więcej czasu niż nasz @Elvis, bo i to nie jest do końca jeszcze popsute łowisko komercyjne i rybki są wybredne i czasami nie bierooo.

Buduję strategię w głowie, ale pewnie nie zaskoczę jakimiś nowościami. Będą za to kolejne testy. Karpiówki vs Feeder, czy też klasyka polskiego koszyka vs method feeder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wymyśliłem sobie nową miejscówkę i przez 3h ciągle coś zmieniałem, ustawiałem. Sam nie wierzę, że to robię. Ale że mam do 1,5metra głęboko to łowię w dzień tylko na method feeder. Jak na razie 2 karpiki jeden 1kg drugi 1,5kg i karaś. Wiem już, że nie lubię w kulasach pop upów. Jutro cały dzień testów metodą:-)

b46e740ea5919e667f3f900cdce8112c.jpgd9ca6d5b6a534f3cc22fd804fcdaaccb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Wymyśliłem sobie nową miejscówkę i przez 3h ciągle coś zmieniałem, ustawiałem. Sam nie wierzę, że to robię. Ale że mam do 1,5metra głęboko to łowię w dzień tylko na method feeder. Jak na razie 2 karpiki jeden 1kg drugi 1,5kg i karaś. Wiem już, że nie lubię w kulasach pop upów. Jutro cały dzień testów metodą:-)

b46e740ea5919e667f3f900cdce8112c.jpgd9ca6d5b6a534f3cc22fd804fcdaaccb.jpg

Kiedy ty człowieku w ogóle pracujesz? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak na razie dziwny dzień i noc w tym zacisznym miejscu. Najpierw zrobiłem kontrolę młodym wędkarzom, bo opiekun nic nie wiedział o chłopakach. Okazało się po interwencji, że to sąsiedzi... No i jakieś 30 min podjechało auto. Stało 20min i odjechali, gdy zacząłem świecić w tamtym kierunku. Generalnie nie jestem bojaźliwy, ale coś tutaj nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...