Skocz do zawartości

Kulki na duże karpie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 18.04.2017 o 23:33, suwi napisał:

ZA DALEKO żona z synem musiałaby tam mieć jakieś zajęcie typ zakupy plaża to byłaby szansa :)

Jest Agroturystyka, obok plaża miejska na jeziorze. Więcej tego niż w Giżycku, jeno w miniaturowej części:221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwi - robisz podstawowe błedy ( no chyba że jeteś z tych co wysiedzą rybkę a nie wypracują.....) 

Trza pracować - walczyć , zmieniać- 10 godz ( to moja średnia na rybkach - nie moge sobie pozwolić na moczenie kijka w wodzie dłużej niż 30 min - a co dopiero 10 godz.....) - dla mnie to już 20 kombinacji by było.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MjMaciek napisał:

Suwi - robisz podstawowe błedy ( no chyba że jeteś z tych co wysiedzą rybkę a nie wypracują.....) 

Trza pracować - walczyć , zmieniać- 10 godz ( to moja średnia na rybkach - nie moge sobie pozwolić na moczenie kijka w wodzie dłużej niż 30 min - a co dopiero 10 godz.....) - dla mnie to już 20 kombinacji by było.....

A nie chcesz się wybrać do Nas nad wodę, dostaniesz miejscówkę VIP - usiądę z boku i będę patrzył i się uczył :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2017 o 09:30, Grendziu napisał:

A nie chcesz się wybrać do Nas nad wodę, dostaniesz miejscówkę VIP - usiądę z boku i będę patrzył i się uczył :champagne-2010:

Grendziu - nie ma miejsc Vip... - za to jest czas, dzień , przynęta , zanęta.

Chętnie bym połowił z wami ale nie wiem czy ja mam takiego pecha że tak daleko mieszkacie.....

Zawsze możecie wpaść do mnie - ja już załatwię łowisko - to sobie połowimy..... a czy coś złowimy ..... no tego nikt nie wie......

Dziś moi koledzy zaczynają extreme fishing carp 24 H - to ciekawe przeżycie w takich warunkach łowić.......

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2017 o 08:19, MjMaciek napisał:

zmieniać- 10 godz

10h Moczyłem jeden zestaw Donald zwykła i pływająca przerzucałem go ale nie zmieniałem kulek natomiast drugą wędkę przerzucałem co około 1,5 h za każdym razem coś zmieniając smak wielkość przynęty miejsce tylko było to samo raz zwykła 16 mm innym razem z pop up jeszcze innym sam pop up Zawsze jedną wędką kombinuję natomiast druga jest z zestawem który już się sprawdził na tej wodzie .

Macieju co mam zmienić na pewno będę się stosował do twoich uwag :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...