Skocz do zawartości

Ostap na żywo


Ostap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, Ostap napisał:

Niestety nie biorą. Od 2:12 deszcz non stop. Teraz dopiero wylazlem bo tylko kropi. Lipa

To nie siedzisz w skupieniu nad kijami i nie czekasz na branie? Co to za wędkowanie, nalej, polej, wyśpij się, jak zabrzęczy,  to może zdążę podbiec :beer1:

A na poważnie, zawsze trzymam kciuki aby Ci się udało coś w końcu złowić kolego :icon_arrow1: Brawo Ty za wytrwałość na wodach PZW, byś mieszkał bliżej, jeździłbym z Tobą na tą nierówną walkę z rybami :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz siedzę w aucie z otwartą szybą bo nie mam centralki jeszcze. Już kupiona lecz nie mam.

Po 9 już byłem w domu. Deszcz do 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie miałeś zdipowanych robaczków w zanęcie, dlatego nie przyszły :mauvaisepeche:
A kulasy i orzechy pewnie pierwszy raz w życiu tam widziały, to jak miały brać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dziś nocka u mnie na stawie. Dwa zestawy 30mm w wodzie. Ja leżę w domku nad stawem i oglądam tv.
Centralka na łóżku.
Albo coś weźmie większego albo nie.

dodano 0 minut temu

Brat przyszedł i piwko sobie pije.

dodano 4 minut temu

Zostałem sam. Deszcz pada i pada. Kładę się spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nocka u mnie na stawie. Dwa zestawy 30mm w wodzie. Ja leżę w domku nad stawem i oglądam tv.
Centralka na łóżku.
Albo coś weźmie większego albo nie.

dodano 0 minut temuBrat przyszedł i piwko sobie pije.

dodano 4 minut temuZostałem sam. Deszcz pada i pada. Kładę się spać.


I jak wyniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Elvis napisał:


I jak wyniki?

No jak jakie, Ostap łowi tam gdzie nie ma ryb, więc piwo się leje i pada kap, kap, kap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję. Do 3 padał deszcz. Test dla sygnalizatorów który przeszły pozytywnie. 6h w dużym deszczu.
Ja takich większych karpi to mam z 5 w stawie i niestety żaden się nie skusił. Dziwne też, że tylko jedna kulka była nadgryziona przez raki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Ostap napisał:

Ja nie piję. Do 3 padał deszcz. Test dla sygnalizatorów który przeszły pozytywnie. 6h w dużym deszczu.
Ja takich większych karpi to mam z 5 w stawie i niestety żaden się nie skusił. Dziwne też, że tylko jedna kulka była nadgryziona przez raki.

Nie piję, nie piję, ja też nie piję i co? I łowię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...