Skocz do zawartości

HIT SEZONU 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Większość z Nas już rozpoczęła dawno sezon, większość też poczyniła większe, bądź mniejsze zakupy.  W tym wątku chciałbym abyście pochwalili się czymś, co przerosło wasze oczekiwania, bądź co byście polecili innym. 

Nie ważne czy drogie, czy tanie, czy to wędka, kołowrotek, żyłka, haczyk czy wobler. 

Chodzi mi o taką rzecz, która Was pozytywnie zaskoczyła, a nigdy wcześniej nie mieliście tego czegoś fajnego "cuuuś" w swoich zestawach :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to może ja zacznę.
Aby nie było, że jestem tylko DAIWA i DAIWA to w roku 2015 moim hitem był łącznik pomiędzy żyłką główną a przyponem firmy Drennan -  Quick Change Beads 

Jestem już po kilku wypadach na ryby w tym roku (około 10ciu) i miałem wielkie oczekiwania do różnych rzeczy. Poczynając od magi zanęt, nowości żyłkowych, czy hybrydowych koszyczków, aż po wędki i inne gadżety.

W moim osobistym rankingu niemal łeb w łeb idzie wędka (Daiwa Yank N Bank) i .....
miski, czyli Daiwa Aqua Dry Groundbait System - jest to zestaw misek z czarnego materiału, łącznie z sitem. Dzięki temu o wiele mniej zabieram na pomost, nie muszę dźwigać dodatkowych wiader, pojemników, bo niemal wszystko mi się tam mieści. Ponadto zanętę można wymieszać  już w domu. Gdy pada zapinamy wszystko szybko zamkiem, który na szczęście jeszcze się nie zaciął. Dodatkowym plusem jest bardzo szybka łatwość mycia - nie wiem z jakiego materiału to jest wykonane, ale nie trzeba się tak mocno męczyć z przylegająca zanętą jak przy plastikowych wiadrach czy miskach. Polecam :P

Rok co prawda się nie skończył, może jeszcze coś mnie zaskoczy w tym roku i przebiję te miski:beer1:

Teraz czekam na Wasze pierwsze wrażenia :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hitem jak na razie jest krzesło Elektrostatyka - Cuzo 2

Niewykluczone, że jeszcze w tym sezonie zasili mój arsenał. Martwi mnie jednak masa tego cuda.

Czy coś jeszcze? Na razie nic nie zrobiło na mnie zbyt dużego wrażenia. No może akcesoria Guru i Ringers oraz Wafters Orange Chocolade też Ringersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Do Cuzo 2 powoli się przymierzam, ale trudno mi go ocenić bez testów :) Kto wie, może będzie hiciorem tego roku :beer1:

To tak ja z Daiwa Commercial Feeder - niby jest cudo, niby  jest perfekcyjna, ale minusem jest jednak cena, no i nie pozmiatałam tak mój system w głowie jak miski :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim hitem w zeszłym sezonie była ogólnie firma Savage Gear, a przede wszystkim

94cbf7452cdf20b4b467b248952c9fdb.jpg

3d729a041a33837e5a2723b0181bbb5b.jpg

Na tą imitację uklei zaciekle atakowały szczupłe, pasiaki, jak i bolki. Na Orange Fluo obrotówkę nawet i płocie... W tym sezonie nadal potwierdza ten kolor swoją skuteczność. Ogólnie bardzo dobra, jak dla mnie firma mimo relatywnie wysokich cen. Ale w parze z ceną idzie jakość, jak i skuteczność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Administrator

No i suma sumarum, najlepszym moim zakupem przez cały rok określam wędkę DaiwaYank N Bank. Na drugim miejscu Łòdka Semper 440XT, a trzecie miejsce to przyczepka pod łódkę - nieplanowany zakup, ale bez niej nie mógłbym pływać, bo wodowanie łodzi na starej przyczepce graniczyło z cudem... :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...