Skocz do zawartości

Drennan M. BOWLER BIG RIV BARBEL


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak jak w temacie, sprzedam wędkę M. BOWLER BIG RIV BARBEL 3,60 1,75lb, która ze mną była w tamtym roku 2 razy na rybach, wyciągnęła chyba jednego karpia. Ideał. Z pokrowcem.

Kupiona tutaj:

http://www.matchpro.pl/Sklep/2767_2514_produkty/11018_feedery/Produkt/55091_m-bowler-big-riv-barbel-360-175lb-wedka-drennan-kod-rsmbsb12175.aspx

Nie lubię mieć dużo kijków, wole zmieniać i testować.  Cena - nie wiem, do uzgodnienia na priv. Już mam upatrzony zamiennik do niej :P

Tutaj chyba jest film, pod którego wpływem ją kupiłem.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Elvis napisał:

Fajny patyk. Dobrze, że poza moim zasięgiem. Ale już się w nim kiedyś zakochałem. Na szczęście bez wzajemności.

Zaproponuj cenę, może się dogadamy :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Elvis napisał:

?

Napisałeś, że poza zasięgiem. Jaka cena jest w Twoim zasięgu, aby ją kupić... O ile jeszcze ją chcesz :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj. Właśnie kupiłem dwie wędki w ciągu tygodnia. Teraz czas na młynki. Może kiedyś. Dla mnie magiczna bariera to 500 PLN. Więcej nie dam bo i tak nie wykorzystam w pełni jej walorów. Nie widzę różnicy, to po co przepłacać. Staram się łowić komfortowo i tyle. Bez przerostu formy nad treścią. Nie szanuję sprzętu, więc przy tych cenach nie jest mi żal jakby coś się stało. Przy 500+ już nie byłoby mi do śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ją wystawić na forum Gruntowym na siebie,z twoim nr. telefonu. Tam może być parcie na taki sprzęt. Tylko jakiś link, z foto i dokładnym opisem, byłby na pewno pomocny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator
Dnia 20.04.2016 o 15:51, ArekH napisał:

Mogę ją wystawić na forum Gruntowym na siebie,z twoim nr. telefonu. Tam może być parcie na taki sprzęt. Tylko jakiś link, z foto i dokładnym opisem, byłby na pewno pomocny. 

Bierzesz :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...