Skocz do zawartości

Pojazd na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Poszukaj nissana x-traila t31. Ujeżdżam T30 od 7 lat i czasem z nudów szukam zamiennika, ale jakoś nic mnie nie kupiło do tej pory.

Osobiście polecam traila w benzynie - diesle, moich 2 kumpli je ma, bywają problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Linek727 napisał:

Poszukaj nissana x-traila t31

Ty tak serio? Facet ma ewidentny kryzys wieku średniego, takim pryszczem jeździł nie będzie. Jemu, RAM się marzy. Nie może zdzierżyć Ze @Kubik Ma amerykańca. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Ty tak serio? Facet ma ewidentny kryzys wieku średniego, takim pryszczem jeździł nie będzie. Jemu, RAM się marzy. Nie może zdzierżyć Ze @Kubik Ma amerykańca. :P

Nieaktale, reszta na priv???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i koniec szukania. 

Długa podróż to była do Poznania. Upatrzyłem sobie dwa Pajero, pierwszy wyjazd i wróciliśmy tym drugim, Dakarem. 

Gdy oglądaliśmy pierwszego to przypomniał mi się "pierdzący Kazik" czyli Pajero nr 1 które miałem. Rdza, zgnite nadkola etc. Po oględzinach wiedziałem od razu, że go nie chce, nawet lekko przeklinałem w aucie, bo niby po co jechać po drugie... 

No i tutaj miła niespodzianka, niby bez negocjacji a udało się coś ugryźć. 

Nic nie stuka, nie puka, zobaczymy jak to będzie dalej. 

Zawsze powtarzałem sobie, że nigdy nie kupię tego samego modelu, a tu taki psikus.

Auto do Zeusa i łódki jest???

IMG_20200911_230217.jpg

IMG_20200911_225820.jpg

IMG_20200911_225736.jpg

IMG_20200911_225723.jpg

IMG_20200912_120836.jpg

IMG_20200912_120815.jpg

IMG_20200912_120823.jpg

IMG_20200912_120807.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Łoś(XC90, 2,5T 210KM) od miesiąca ze mną. Cały sprzęt wędkarski na luzaku mieści się w bagażniku. Pojemny i przestronny. Teraz będę mógł wjechać tam gdzie osobówką nie dałem rady. 20210105_154743.jpg

  • Like 7
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, cygan786 napisał:

Łoś(XC90, 2,5T 210KM) od miesiąca ze mną. Cały sprzęt wędkarski na luzaku mieści się w bagażniku. Pojemny i przestronny. Teraz będę mógł wjechać tam gdzie osobówką nie dałem rady. 20210105_154743.jpg

No w końcu masz poważne auto, a nie Bunie ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cygan786 napisał:

Łoś(XC90, 2,5T 210KM) od miesiąca ze mną. Cały sprzęt wędkarski na luzaku mieści się w bagażniku. Pojemny i przestronny. Teraz będę mógł wjechać tam gdzie osobówką nie dałem rady. 20210105_154743.jpg

Super! Oby się spisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu masz poważne auto, a nie Bunie
Bunia tez się spisywała, poszła w ręce chłopaka córki. A Volvo, fajnie się tym jeździ, a w dodatku z podtlenkiem gazotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cygan786 napisał:

Łoś(XC90, 2,5T 210KM) od miesiąca ze mną.

Miodzio maszynka! Gratuluję:champagne-2010:! Dużo "milirejsów tsza" wysupłać na taką? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...