Skocz do zawartości

Preston Innvations


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

No widzisz@Grendziu z Prestonem jest tak , że do sieci wyrzucili z hukiem informacje o nowościach, a na rynek nic nie dali. Takie dostałem informację na stoisku Gozdawy. Być może były te wędki i ich nie zauważyłem, bo nie pamiętam. Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku Preston zrobi wysyłkę swoich nowości do sklepów, choć to też niepewna informacja. Oglądałem kolejny raz serie Mini Plus i już mi się tak nie podobają jak za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
Dnia 17.05.2018 o 07:19, Grendziu napisał:

Fajne to cuuuuuś :P

 

Doświadczenie uczy, że każdy moduł, który jest ruchomy może być wrażliwy na uszkodzenia... Ale fajne jest cuuś.:D

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Jurek napisał:

Doświadczenie uczy, że każdy moduł, który jest ruchomy może być wrażliwy na uszkodzenia... Ale fajne jest cuuś.:D

No i kupiłem to cuuś przez @Grzes77, ale ryby nie pobierały na to. Aby nie było był haczyk i różne próby. Wykonanie 9/10 można się delikatnie przyczepić do ruchów posuwisto zwrotnych, no ale to niby przy takim zamontowaniu jest oczywiste. 
Środek ciężkości na dole - całość wyważona w taki sposób, że przekracza bariery rzutowe na duży in plus, leci jak pocisk. Nie spotkałem na rynku aby coś o podobnej gramturze mogło to przerzucić. In minus, przynajmniej w moim przypadku to celność w oddawaniu rzutów. Niby leci i leci, ale o punktowym rzucie na dalekich dystansach nie ma mowy.
Ogólnie za mało testów zrobiłem w tym roku, bo jak już mogłem łowić na jeziorze to wolałem klasyczny feeder mimo wszystko :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...