Skocz do zawartości

Zb. Domaniów Okręg Radom


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 26.04.2016 o 23:17, cygan786 napisał:

Możemy pojechać potrenowac.

Zbiornik dość trudny. W zależności od miejsca. Od Kaleni płytko,co wymaga dalekich rzutów. Najlepsze miejsca na półwyspie pomiędzy tamą a plażą bo jest tam głęboko(stare koryto Radomki) . Zawody pewnie na " kamieniach" od strony Głogowa . Dorodne leszczyki tam pływają. Większa presja na karpie a już od niedzieli będzie łódka przy łódce w pogoni za sandaczem. Wrzuce fotke z mapką zalewu.

a8a82a3a6159bc56e22357235f145acd.jpg

Robię sobie dzisiaj mini przegląd wód, które chcę odwiedzić jak dam radę, oczywiście odwiedzając brać forumową, czy oprócz Domianowa coś u Was jeszcze fajnego z łodzi można zrobić i drugie pytanie to czy można tam na spalinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie dzisiaj mini przegląd wód, które chcę odwiedzić jak dam radę, oczywiście odwiedzając brać forumową, czy oprócz Domianowa coś u Was jeszcze fajnego z łodzi można zrobić i drugie pytanie to czy można tam na spalinie
Na Domaniów można ze spaliną. Jest gdzie pływać. Na pozostałych dostępnych raczej elektryk , no i Wisła .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, cygan786 napisał:
8 minut temu, Grendziu napisał:
Robię sobie dzisiaj mini przegląd wód, które chcę odwiedzić jak dam radę, oczywiście odwiedzając brać forumową, czy oprócz Domianowa coś u Was jeszcze fajnego z łodzi można zrobić i drugie pytanie to czy można tam na spalinie emoji4.png

Na Domaniów można ze spaliną. Jest gdzie pływać. Na pozostałych dostępnych raczej elektryk , no i Wisła .

Wisły się boje, zupełnie inna rzeka niż Odra, mase wypłyceń inna struktura żegowania. Dawmo temu pływałem po Wiśle gdzieś na wysokości Grudziądza,z osoba która ustawiała bojki ostrzegawcze, straszyła mnie przed nią, że można łatwo na wypłycenia wpłynąć/ W sumie czemu nie, duże rzeki są fajniejsze od jezior, więcej tam potwrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego bać. Ja na Wiśle pływałem w pontonie w nocy jakieś 30 lat temu, a pływać nie umiem. Ponton prawie bez powietrza i pełny wody, ale się dało. Takie czasy były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, elvis napisał:

Nie masz się czego bać. Ja na Wiśle pływałem w pontonie w nocy jakieś 30 lat temu, a pływać nie umiem. Ponton prawie bez powietrza i pełny wody, ale się dało. Takie czasy były.

Ja się nie boję, że się utopie, wywróce czy coś, tylko że urwie silni jak gdzieś zaryję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, elvis napisał:
1 godzinę temu, Grendziu napisał:
Ja się nie boję, że się utopie, wywróce czy coś, tylko że urwie silni jak gdzieś zaryję emoji4.png

No to kupisz nowy, a poza tym masz przecież drugi i wiosło.

A to z @Ostap na jesieni czasami w zeszłym roku nie byłeś na Domanowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z [mention=31]Ostap[/mention] na jesieni czasami w zeszłym roku nie byłeś na Domanowie?
Nie. To było latem i byliśmy na Jagodnie. Oficjalnie można tam pływać, ale nie wolno wędkować ze środków pływających. No i nie ma slipu. Jeszcze i już...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...