Skocz do zawartości

Nowości GURU


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś bodajże pojawiły się nowe haczyki GURU - mnie osobiście nigdy nie przekonywało takie lub podbne zagięcie haka, ale kto to tam wie...
gugug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    18

  • elvis

    10

  • ArekH

    7

  • NPC

    5

Podobne haki ma Preston PR 434. Bardzo fajnie mi się przy spławikowaniu na nie łowi. Guru jakby ciut bardziej kanciaste. 

PR434_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
@Elvis który lepszy, z dłuższą czy krótszą rurką?

guru.jpg

Nie wiem. Nie zastanawiałem się nad tym. Widziałem jak któryś z zawodników w UK używał dlugich, ale dlaczego? Może bardziej stabilne w locie na dłuższe dystanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerobiłem swój in line tak, że teraz wchodzi łącznik od drennana. Wiertło 5mm i w large bez problemu. W mniejszym trochę zniszczyło rurkę lecz działa jak powinno.

Na zlocie sig złamałem górną rurkę przy samym podajniku przez głupotę. Wiertło 3.3mm i bez problemu podajnik jak nowy. Tak tak Daniel te od Ciebie

Będę chciał zrobić podobny z plexi i zobaczyć jak będzie się sprawował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, Ostap napisał:

Ja przerobiłem swój in line tak, że teraz wchodzi łącznik od drennana. Wiertło 5mm i w large bez problemu. W mniejszym trochę zniszczyło rurkę lecz działa jak powinno.

Na zlocie sig złamałem górną rurkę przy samym podajniku przez głupotę. Wiertło 3.3mm i bez problemu podajnik jak nowy. Tak tak Daniel te od Ciebie emoji3.png

Będę chciał zrobić podobny z plexi i zobaczyć jak będzie się sprawował :D

Takie drogie cudo "spułeś"? Ehhhh :P Zdjęcie proszę.

Połowiłeś chociaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy trochę cięższy kaliber.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=615472805270175&id=411846835632774

Myślałem aby do nich napisać o rozmiar XL ale nie znam języka. A po drugie nie wiem czy zda egzamin. Czy pellet nie będzie wypadać. Do woreczków Pva by się nadawał. Być może zrobię prototyp na frezarce CNC i trochę potestuję. Mam 7 kg pelletu Coppensa to jest czym. Tylko kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...