Skocz do zawartości

Sposoby na rzeczne klenie


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Stosuję naturalny! Ale myślę nad smrodkiem Bodzia.Do zanęty i zakropienia extra kilku ziaren.

Aby paluchy Ci nie odpadły od smrodka :P

Smrodek, bo taki skuteczny na kleniuchy,  czy wyczytałeś gdzieś na forum? Jaki zapach jest mega skuteczny na kleniozaury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu dla mnie jak do tej pory naturalne ziarno! Choć ładnie mi siadł jeden na pellet Krylowy+kuku,wczoraj!

No trudno mi się wypowiadać bo dopiero testy planuję.Ale skoro na naszą 3kę wczoraj,u mnie 8 szt. Kolega 2 szt. A drugi na zero?

Czyli błędu nie popełniłem smakowo! Ale pokombinuję! A co!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, ArekH napisał:

Tu dla mnie jak do tej pory naturalne ziarno! Choć ładnie mi siadł jeden na pellet Krylowy+kuku,wczoraj!

No trudno mi się wypowiadać bo dopiero testy planuję.Ale skoro na naszą 3kę wczoraj,u mnie 8 szt. Kolega 2 szt. A drugi na zero?

Czyli błędu nie popełniłem smakowo! Ale pokombinuję! A co!

A próbowałeś kiedyś na żółtą na pół twardo ugotowaną marchewkę, ponoć hicior sezonu 2021 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hahahah, zazdrość w "rybwaniu"? Dobre.

Czemu nie w końcu to jakieś takie zapachowo nieszkodne, pastewne... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku! Klonek +40? To żaden szał. Tak jak już pisałem. Jeśli woda mocno nie spadnie, rezerwujemy "Łikend" w 2 połowie czerwca.

Na mojej Kleniowej wodzie,jest jak w dziczy. Mam fajne miejsce, posadzę ciebie,i będę asystował z boczku! Tam takie 2jeczki często siadają. A i większe to żadna nowość! Oby tylko woda zbyt nie poleciała, bo to bardzo płytki odcinek Odry!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, mav3rick napisał:

Ja w tym sezonie skromnie bym chciał 40+ klenia, uczę się dopiero ich :)

Zacznij od marchewki, uwierz mi, pozamiatasz konkurencję. Kostka musi być pokrojona w 12mm plus minus 2mm, jak będzie większa lub mniejsza to nie "złapisz":beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mav3rick napisał:

Dla mnie obiekt westchnień póki co :) wpierw takie 40 z hakiem, później wyżej będę mierzył

Szukaj na opaskach i napływach ostróg! Lubią też stać od strony nurtu za wypłyceniami poniżej główki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...