Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do młodego Palucha. Wieki nie widziałem tak udanego debiutu. Ostatnio jak Jarek Hampel zdał licencję i z Polonią Piła był u nas na sparingu. Nasze gwiazdeczki rozstawiał po kątach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do młodego Palucha. Wieki nie widziałem tak udanego debiutu. Ostatnio jak Jarek Hampel zdał licencję i z Polonią Piła był u nas na sparingu. Nasze gwiazdeczki rozstawiał po kątach. 
Dlatego trzeba Arku o niego dbać, napewno nie ma jeszcze tyle siły, by jeździć dużo. No i już ma upadek na koncie, na szczęście bez większych konsekwencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Swięto żużla u mnie na wsi. Podoba mi się. Prawdziwe ściganie w Gorzowie. Nie rozumiem czemu ci realizatorzy płaczą na tor. Widać że wygrywają Angole i Australiczycy. Oni ścigają się w każdych warunkach, a nie na aswalcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Legenda za życia, opuszcza Gorzowski klub. Trudno, godzę się z tym. Dziękuję Bartku za te wszystkie lata. Niedowiarkom piszę że Bartosza rozumiem. Zmiana otoczenia uwidoczni co zaniedbał, bo faktycznie jego jazda ostatnio to powielanie schematów. Powodzenia Mistrzu!!!!! Zawsze będę Tobie kibicował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Grzyb ma w tym swój udział. Bartek już bodajże w zeszłym roku wspominał między wierszami. Wielka strata dla Nas, ale świat się nie kończy. Niech idzie zdobywać nowe doświadczenia.

Jeśli faktycznie pójdzie do Lublina, to też moim zdaniem nie tylko jego decyzja. Orlen musiał robić duże naciski na niego.

Ale co by nie było, niech jeździ jak najlepiej i w, zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falubaz bez Dudka, za chwilę Stal bez Zmarzlika. Nie jest dobrze. Kiedyś Lubuskie było potęgą żużlową. Teraz jedni będą walczyć o awans do elity, a drudzy za chwilę, żeby się w niej utrzymać. xDxDxD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Falubaz bez Dudka, za chwilę Stal bez Zmarzlika. Nie jest dobrze. Kiedyś Lubuskie było potęgą żużlową. Teraz jedni będą walczyć o awans do elity, a drudzy za chwilę, żeby się w niej utrzymać. xDxDxD 

 

Ostrovia się zbroi i jeśli Falubaz nie awansuje, to za rok możecie mieć trudno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem wczoraj wszystkie mecze. Ale ten ostatni, Gorzowa, to było coś niesamowitego. Taki ładunek emocji jak rzadko. Już myślałem, że mi sąsiadów wydrukują, bo decyzje sędziego to pasmo skandali. Ale ta końcówka...

Panowie, graty od sąsiada z południa! A Zmarzlik to jest przechujwielki jako rider. Szacun. Jeżeli Stal pojedzie tak w finale, to jestem pewny, że macie majstra. ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...