Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

A dzisiaj jestem za Gorzowem,

Powiem wam że martwi mnie ten mecz. Niby zaliczka spora, ale do niedawna jechaliśmy bez spiny. Teraz nagle upatruje się w Stali faworyta i to może nas zgubić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Widzę, że zaszły zmiany w Twoim poście. Niepotrzebnie...

Emocjonalnie wczoraj pisałem Adamie. Wywrotas jest ojcem waszej porażki. Facet który za 1 punkt w lidze, pobiera moją miesięczną wypłate powinien się wstydzić wycofania z zawodów w Krośnie. Wystarczyło by jedynki przywozić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Powiem wam że martwi mnie ten mecz. Niby zaliczka spora, ale do niedawna jechaliśmy bez spiny. Teraz nagle upatruje się w Stali faworyta i to może nas zgubić. 

Też to czuję. I, nie uwierzysz, martwię się o Bartka. Boję się, że chcąc się pożegnać z przytupem, sam się spali własną ambicją. Zobaczymy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ArekH napisał:

No i zły scenariusz się ziścił. A było tak blisko. Mówi się trudno. Gratki dla koziołków. 

Bywa. Szkoda tylko, że niektóre sytuacje i decyzje sędziego były dość dyskusyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem gdzieś że jest brany pod uwagę powrót Zagara do Stali. Zastanawiam się, jeśli to prawda, gdzie nasi włodarze mają głowy. Już bym z tym Fajferem bardziej zaryzykował. Idą trudne czasy, tym bardziej że młodzieży nie widać. OskarP? Mało prawdopodobne. Obym się pomylił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Miałem dużo zaufania do obecnego prezesa. Teraz się dowiaduje że legendzie naszego klubu odmawia się prawa treningu na gorzowskim torze. To podłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał(a):

Miałem dużo zaufania do obecnego prezesa. Teraz się dowiaduje że legendzie naszego klubu odmawia się prawa treningu na gorzowskim torze. To podłość. 

Nie znam historii, ale jeżeli B.Z. sądził, że potrenuje za darmo, to ja bym też mu nie odpalił toru za friko. Nie jest zawodnikiem Stali.

Ale jeżeli wchodzą w grę jakieś elementy, żeby się odegrać na Bartku za odejście z klubu, to słabe to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...