Skocz do zawartości

Żużel - wyniki, liga, GP - analizy


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Bartek zdobył Szwecję. Szacun. :champagne-2010:

Przez przypadek widziałem dwa okrążenia ostatnie. Arek pewnie jest Falubazem, że się tak cieszysz:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku? Ja naprawdę umiem udawać zę mam poczucie humoru. Ale wplatanie Falubazu w moje wątki, jest ciut nie na miejscu. Zapewniam że nie jestem Lokarsem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, ArekH napisał:

Darku? Ja naprawdę umiem udawać zę mam poczucie humoru. Ale wplatanie Falubazu w moje wątki, jest ciut nie na miejscu. Zapewniam że nie jestem Lokarsem. 

To mnie zbanuj na 3 dni:icon_arrow1:A kto to Lokers? Pytam poważnie, nie wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory.  Lokalsi!! Subiektywni kibice, mieszkańcy, ziomale. Nie rozumiem, dla czego w temacie"Ważne mecze piłkarskie" umiecie rozmawiać poważnie. Wymieniać uwagi ITP. A w wątku Lokalnym, ważnym dla Ludzi z Regionu. Robicie sobie jaja, z tematu, którego, nawet nie ogarniacie. Może gdzieś tam obił wam się w ucho. Nie dociera, że inni, mają na to poważniejszy pogląd? Że dla niektórych, to jest powód do naprawdę kibicowania dróżynie krajowej, niż jakaś wirtualna Barca? W Stali, miedzy innymi, chłopcy, z mojego miasta startują. Mówi wam to coś? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, ArekH napisał:

Sory.  Lokalsi!! Subiektywni kibice, mieszkańcy, ziomale. Nie rozumiem, dla czego w temacie"Ważne mecze piłkarskie" umiecie rozmawiać poważnie. Wymieniać uwagi ITP. A w wątku Lokalnym, ważnym dla Ludzi z Regionu. Robicie sobie jaja, z tematu, którego, nawet nie ogarniacie. Może gdzieś tam obił wam się w ucho. Nie dociera, że inni, mają na to poważniejszy pogląd? Że dla niektórych, to jest powód do naprawdę kibicowania dróżynie krajowej, niż jakaś wirtualna Barca? W Stali, miedzy innymi, chłopcy, z mojego miasta startują. Mówi wam to coś? 

No to chyba nie zrozumiałeś przekazu kolego. Też jestem lokalnym kibicem, zawsze jest konflikt na linii Legia - Lech, mam przyjaciół z Wawy z którymi podczas meczów docinamy sobie na maksa, aż iskry lecą, ale umiemy się bawić nietlyko wirtualnie, lecz nawet będąc w skrajnych obozach, podczas meczu pić piwo, wyzywamy się wzajemnie, dokuczały, ale po meczu idzie wzajemna piątka. Jeśli zaś chodzi o kibicowanie na arenie międzynarodowej, nie ma dla mnie różnicy kto ma orzełka na piersi, czy jest z Legii, Jagielloni czy Wisły - zawsze kibicuje Polakom = patriotyzm, czy jak to nazwać, bo dziś to trudne słowo i bardzo "polityczne" i co niektórzy mogą się tego doczepić. Nie mam także problemów, gdy drużyna z Polsk...i,została w tym roku tylko Legia, gra w europejskich pucharach, tez wszystkim zawsze kibicuje. Mimo, że byłem totalnym fanatykiem Lecha, zawsze kibicuję drużyną z Polski na arenie międzynarodowej i trzymam za nie kciuki.

Co do Barcelony i mnie się też troszeczkę mylisz, nie jestem kibicem tylko wirtulnym. zbierałem dane swego czasu do pracy magisterskiej, dostawałem dane od zarządu Fc Barcelona na temat finansów, zarządzania, struktur i sekcji sportowych przez jakiś okres. Niestety niewiele do końca mogłem o nich napisać, bo wszystko było w ichnym języku, co prawda tabelki rozumiałem ale... Niestety też mimo zaproszenia, jako biednego studenta nie byli mnie stać na podróż w tamtym czasie do Blaugrany. Z Barceloną jak i Lechem który mnie totalnie wkurza od czasu gdy przejął Go holding Amica w postaci RRutkowskch,jestem na dobre i złe od dziecka, kibicuję na maksa, ale potrafię mieć do tego też duży dystans.

Od tak, rozumiem rolę kibica wg siebie.

Jeśli Ciebie uraziłem to przepraszam, każdy ma prawo mieć inne poglądy i to szanuje i wódkę na zlocie na pewno wypiję:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Darku. Ale dla mnie to ważne i nie raz strasznie osobiście ten temat odbieram. Za dziecka, mieszkałem kilkadziesiąt metrów od stadionu na Śląskiej i niemal co dziennie tam bywałem. Ot takie zboczenie Lokalsa. ;) A dziś, jedziemy z Falubazem na ich terenie. Raczej będzie w plecy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w Gorzowie najbardziej niezrozumiała jest nienawiść pomiędzy Stalą, a Stilonem. Prowadzi ona często do przemocy na tym tle, czego jestem przykładem, jak w czasach studiowania pewnego stilonowca czoło wylądowało na moim nosie... A tylko dlatego, że kibicuję żużlowej drużynie Gorzowa... Tego nie potrafię pojąć, jak z jednego miasta i to nie jakiegoś bardzo wielkiego kibice mogą się tak traktować... Na Manhattan pojechać z szalikiem Stali to jakby po Poznaniu w koszulce Legii chodzić... Ja pochodzę spod Gorzowa, to nawet u Nas ten podział jest, w zeszłym roku kuzynki synowi auto "kibice" Stali auto porysowali bo on za Stilonem... Najbardziej dziwne jest to, że Stal to żużel, Stilon to piłka nożna, a konflikt jest między drużynami... Ale jeśli niewiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o pieniądze. Darek u Was też takie animozje pomiędzy Lechem, a Wartą są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...