Skocz do zawartości

Budowa łódki zanętowej "dla Ryb"


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
8 minut temu, MjMaciek napisał:

To sobie pooglądałem ... pytanko jakie są ceny tych łódeczek na gotowo......

Maciek, nie wiem czy nie będę sprzedawał, mam Semper a i nie mam czasu na karpiowanie. Jakby co to priv.

Staszek, mam takie coś, i podłączone wszystko. Czy to już działa? Czy coś jeszcze nadusić.

IMG_20161114_133549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Ostap napisał:

Przełącz przełącznik do dołu ten od włączania łódki

Idzie w końcu :P stawiam browara jak zaczniesz pić :champagne-2010:
Jak długo ładować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka sama 'myśli' i naładuje "jak trzeba". W ładowarce jest wyłącznik czasowy, którego nie przestawiałem. Sama wyłączy się po 2h, jeżeli akumulatory nie będą naładowane "full".  Trzeba znowu nacisnąć "enter" przez 3sek. Automat wyłączy ładowanie, jak będzie max. Ładowarka dźwiękiem sygnalizuje wszelkie zmiany i tekstem na wyświetlaczu. Na końcu trzeba wcisnąć "end", najpierw odłączyć ładowarkę od zasilacza, a potem zasilacz z sieci.

Plusem łódki "dlaRyb" jest to, że ma zaczep do zestawu na specjalne zamówienie, którego w innych nie będzie, bo jest ciasno w głównym kadłubie.

Trimaran jest obecnie w promocyjnej ofercie przedsprzedażnej na OLX  >Łódka zanętowa "Czapla"<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdź Pan ze mnie :Angry-min:

Zrobiłem zbitkę opisów z czterech różnych łódek :champagne-2010:

I pointa...

Trimaran powstał, ponieważ nie było, nie ma w PL gotowców, które spełniałyby moje wymagania, i które chciałbym kupić. Znacznie taniej byłoby kupić gotowca, bo opracowanie i wdrożenie projektu kosztowało kilkanaście gotowców "full wypas" i dwa lata pracy O.o

A, że się rozbestwiłem, to będą jeszcze dwa katamarany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...