Skocz do zawartości

EURO 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Elvis piłka nożna to nie jazda figurowa na lodzie na szczęście, a my od dawien dawna nie byliśmy wirtuozami futbolu. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a że Holendrzy jak na 'trening" zagrali dość ostro, to nawet dobrze. Bo Irlandia będzie grała jeszcze bardziej twardo. Wszystkiego wygrać się nie da, więc taki prysznic przed EURO się nam przyda. Może warto trochę stonować i walczyć o to co realne, wyjście z grupy, a co więcej to in plus:champagne-2010:

Każdy ma jakieś przyzwyczajenia i Nawałka też je ma. Pozbył się Szukały, bo nie było argumentów aby pojechał na Euro, ale co w drużynie robi Mączyński i Cionek - nie wiem. Pamiętam, że raz przepraszałem za tego pierwszego, ale dziś tak naprawdę nie było środka, było też widać, że Nawałka dał chłopakom w kość i nie było świeżości.

Największym plusem meczu jest Jędza, a reszta to trochę niewiadoma... Wróci Krycha, wróci duch drużyny, ja w nią wierzę. Największym minusem natomiast jak dla mnie jest to, że zmiennicy zagrali jeszcze gorzej niż pierwszy skład i tutaj może być problem naszej reprezentacji podczas ME 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Skład na Litwę:

Fabiański - Kapustka, Glik, Cionek, Wawrzyniak - Krychowiak, Błaszczykowski, Mączyński, Grosicki, Starzyński - Milik

Hmmm Kapustka na prawej stronie?
Szczerze, wiem, że to ostatni sparing, ale odpuściłbym Glikowi, Krychowiakowi i Lewandowskiemu.
Cionek, ehhh, no cóż, Nawałka ma prawo do takich wyborów. Dziś nie ma być już odstawiania nóg i walka na maksa. Mam nadzieję, że obędzie się bez kontuzji :beer1:
Zapinamy pasy i lecimy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się jarać.Dla przypomnienia MS Korea Japonia. Byl wielki bym i nagonka mrketingowa a finał znamy. Sam Lewy meczu nie wyga. Już gwiazd w reprezentacji było mnóstwo. I nigdy nic nie pokazali. Rozgrywki grupowe to nawiekszy sukces. Taka jest prawda i obym się mylił. Ciekawe czy będą się modlić o cud czy zagaja piłkę na europejskim poziomie czy na poziomie naszej ekstraklasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wynik nie jest ważny, ale i gra podczas tych dwóch sparingów nie napawa optymizmem.
Kapustka - na prawej obronie w pierwszej połowie i pierwszej jej części miał sporo strat, umie on grać do przodu i z głową.
 Cionek -  solidnie, mimo, że za nim nie przepadam, w całym meczu miał chyba tylko jeden błąd.
Krychowiak - ja wiem, że pół świata podnieca się Sergio Busquets z Barcelony, ale to Krycha wg mnie jest aktualnie najlepszym defensywnym pomocnikiem, jest bardziej kompletny od Sergio i tyle.

Milk - @Elvis miałeś rację, słabo, mam nadzieję, że się przebudzi do mistrzostw, nigdy nie byłem fanem jego talentu, ale on ostatnio eksplodował jakoś i mam nadzieję, że nie wydobył już z siebie maksa. Milk bez Lewego to już nie to samo.
Starzyński vs Zieliński - oboje mają to coś, prostopadłe podanie, niekonwencjonalne zagranie, ale jakoś ich za mało w tej grze, może lepszym rozwiązaniem przy systemie 4-4-2 będzie Linetty?
Jodłowiec - super zmiana  za Mączyńskiego i duży plus za mecz.

Wszołek i Rybus - przed Euro straciliśmy dwóch wartościowych "szybkościowców" i to niestety widać, może ich cholernie brakować na EURO.
Bramkarze - tutaj jest problem na kogo postawić...

Na EURO kurcze wszystkie drużyny będą optymalnie przygotowane, zaczynam się powoli martwić. Bardzo dużo strzałów zostało zablokowanych, czyżby nadal nie było szybkości, a może jakiejś chłodnej głowy i dodatkowego zwodu przed strzałem?
 

21 minut temu, cygan786 napisał:

Czym tu się jarać.Dla przypomnienia MS Korea Japonia. Byl wielki bym i nagonka marketingowa a finał znamy.

Jeśli chodzi o tamte mistrzostwa byłem sceptyczny, przeczuwałem, że będzie lipa. Teraz jest inaczej, wierzę w chłopaków, jeśli nie teraz to już chyba, nie za mojego życia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik nie jest ważny, ale i gra podczas tych dwóch sparingów nie napawa optymizmem.

Kapustka - na prawej obronie w pierwszej połowie i pierwszej jej części miał sporo strat, umie on grać do przodu i z głową.

 Cionek -  solidnie, mimo, że za nim nie przepadam, w całym meczu miał chyba tylko jeden błąd.

Krychowiak - ja wiem, że pół świata podnieca się Sergio Busquets z Barcelony, ale to Krycha wg mnie jest aktualnie najlepszym defensywnym pomocnikiem, jest bardziej kompletny od Sergio i tyle.

Milk - @Elvis miałeś rację, słabo, mam nadzieję, że się przebudzi do mistrzostw, nigdy nie byłem fanem jego talentu, ale on ostatnio eksplodował jakoś i mam nadzieję, że nie wydobył już z siebie maksa. Milk bez Lewego to już nie to samo.

Starzyński vs Zieliński - oboje mają to coś, prostopadłe podanie, niekonwencjonalne zagranie, ale jakoś ich za mało w tej grze, może lepszym rozwiązaniem przy systemie 4-4-2 będzie Linetty?

Jodłowiec - super zmiana  za Mączyńskiego i duży plus za mecz.

Wszołek i Rybus - przed Euro straciliśmy dwóch wartościowych "szybkościowców" i to niestety widać, może ich cholernie brakować na EURO.

Bramkarze - tutaj jest problem na kogo postawić...

Na EURO kurcze wszystkie drużyny będą optymalnie przygotowane, zaczynam się powoli martwić. Bardzo dużo strzałów zostało zablokowanych, czyżby nadal nie było szybkości, a może jakiejś chłodnej głowy i dodatkowego zwodu przed strzałem?

 

Jeśli chodzi o tamte mistrzostwa byłem sceptyczny, przeczuwałem, że będzie lipa. Teraz jest inaczej, wierzę w chłopaków, jeśli nie teraz to już chyba, nie za mojego życia

Jak na Euro 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do Nawałki byłem sceptyczny od samego początku, przekonał  mnie grą chłopaków właśnie i ich zaangażowaniem. Może nie do końca jakością, bo taki Szukała nie umie podać piłki do przodu i nie wiem co on tam robił w reprezentacji, ale piłkarze pod jego wodzą oddawali serce. Oprócz tych dwóch ostatnich meczy. Spójrz na Finlandię jak ich rozbiliśmy ostatnio, każdy chciałby więcej i więcej.... Nie da się tak.
Miedzy Fornalikiem, a Nawałką jest przepaść :beer-chugger:

Trochę szczęścia, mamy jakość w indywidualnościach i naprawdę wymagający sztab, Nawałka nie gra, ale jak widać raczej nie przeszkadza i dość dobrze układa te kolcki. Chodź w tv nie da się go słuchać, na szczęście nie za wywiady będzie się go oceniać.

Jak na naszą marną ekstraklasę, całościowo, aktualnie mamy pozostałych zawodników na topie, którzy potrafią dać jakość swoim drużynom w innych europejskich klubach. Lewandowski - dla Monachium bezcenny, to samo Glik czy Krychowiak w swoim klubie. Kiedy tak było, że od Polaków w takich klubach rozpoczynało się ustalanie składu?

Jeśli Nawałka ich nie zajechał w Arłamowie to musimy wyjść z grupy i tyle :) Martwią kontuzje...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...