Skocz do zawartości

Cygan - relacja z nad wody.


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zazdroszczę wyprawy i gratuluję. Jestem po rehabilitacji i jest poprawa, bynajmniej była w trakcie ćwiczeń. Odłożyłem kule, może będzie lepiej niż twierdził lekarz, który poświecił mi tylko 2min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu musisz częściej do Biedronki chodzić,bo to cudowny sklep. Nie wiem czy wszystkie czy tylko ta koło mojej pracy. Jakiś czas temu z kumplem poszliśmy tam po małe zakupy,stoimy w kolejce do  kasy i zauważyłem stojące pomiędzy kasą a regałem z batonami kule, każda z innej parafii, i mówię do kumpla jakie to cudowne miejsce musi być. Aż się usmarkał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś wyruszyłem nad wodę skoro świt. Co chwilę na wędkę meldują się małe leszczyki, choć liczę cały czas na coś większego. Przed kilkoma minutami zostałem miło zaskoczony kontrolą PSR (moja pierwsza kontrola), czego nie może powiedzieć gość wędkujący obok. Co prawda papiery ma ale nieopłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już starczy na dziś. Słonko już wysoko grzeje w plecy, uciekam do domu. Grubsza rybka omijała mnie szerokim łukiem. Za to leszczyki chętnie brały. Łącznie ze 25 szt. Wszystkie wróciły do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Zadowolenie jest,miło spędzony czas.Dla mnie zawsze o to chodzi. A  i odwiedziła mnie Pani z Lasów Państwowych w celach ankieterskich.

Ty nie słuchaj Piotra. On się już cieszy z tego,że udało mu się samemu wstać! :D To wapniak. Dla tego większych ryb nie łowi. Po prostu nie masiły na hol. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troszeczkę mnie tutaj nie było. Od 1 sierpnie jestem w miejscowości Jakunówko nad jeziorem Krzywa Kuta, taki krótki urlop nad malowniczym jeziorkiem. Z tego co wiem ryb mnogo jeno nie bieroooo. Co robić? Sam nie wiem. Przetestowałem już wszystko. Na miejscówce gdzie mieszkamy, od północnej strony jeziora, mocno zarośnięte i gruntowo nie ma szans. Na spławik wyjąłem linka 30 cm i kilka płotek. Przebieżka wokół jeziora ze spinem dała tylko kilka okoni i widziałem jak za gumą pognał kilkunastocentymetrowy szczupaczek. Od wschodniej strony fajna miejscówka ale tylko biorą płocie ,wzdręgi i małe leszczyki. Jutro jadę na inne jeziorko.

20160804_203758.jpg

dodano 3 minut temu

I żeby nie było że mnie tam nie było.

Byłem w porcie nad J. Niegocin i co i nic. @Kotwic nie widziałem.

20160804_133309.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...