Skocz do zawartości

Cygan - relacja z nad wody.


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest pięknie nad wodą. I nie obylo się bez niespodzianek. Zjeżdżam nad zalew,otwieram bagaznik i niespodzianka. Zapomniałem fotela. Zawrotka i do domu po fotel. Myślę sobie, żeby choć ryby brały i oto na bacika karpik ze 30cm. Walczył niesamowicie.e281af3184def9d6c98644397ebec869.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie czy to nie czasem twoja woda ?
Screenshot_2018-10-19-14-35-28.png.290e3b7598d19633d3f726bb1789d9eb.png
Jak najbardziej. Jedna z moich ulubionych. Tylko doszły mnie słuchy że ma być po remoncie wyłączony z wędkowania.
Zakonczenie inwestycji planowane jest na lato 2020r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Jedna z moich ulubionych. Tylko doszły mnie słuchy że ma być po remoncie wyłączony z wędkowania.
Zakonczenie inwestycji planowane jest na lato 2020r.
Adam, ale ryby poszły na drugi i trzeci twój ulubiony zbiornik.
Tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
A swoją drogą wspomnę że mam swój skromny udział w stworzeniu łowiska "no kill" w Jagodnie.
Już dwa lata temu wnioskowaliśmy by utworzyć tak łowisko sportowe. Niestety stary zarząd nie zdążył przed zmianami władz. Na szczęście nowy kontynuował dzieło Starego i mamy swoją wodę i w radomskim.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, cygan786 napisał:

Szału nie ma. Oprócz leszczyka i kiełbia wpadła dorodna 30cm płoć. Walczę dalej.f91d6027e71e4bbb206a1fe5adbdadb6.jpg&key=59b2ecbe60b5a0d8d50fff6c5f94314c40efa9bc1715ad196892cd1130ce9d4e

 

 

Szkoda, że się nie zmówiliśmy, mogliśmy wspólnie powędkować :icon_arrow1::champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...