Skocz do zawartości

Cygan - relacja z nad wody.


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Kotwic zawsze mówi, że łowi, ale on już tam wszystko przełowił przecież. Ma jedną miejscówkę niewidoczną dla ludzi i tam gromadzą się pozostałości ryb :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wychodzę z założenia że nieważny wynik, ważne że jestem nad wodą z wędkami. A rybka na haczyku to tylko dodatek do przyjemności. Dla mnie to nie wyścig szczurów, ale okaz cieszy.

dodano 21 minut temu

Widziałem ten port w Giżycku i wiem co widziałem. Piękne płocie i wzdręgi pływające tuż przy brzegu portu między łódkami. Z poziomu nurka to by była bajka. Sam bym tam kija zarzucił. @Kotwic wie co robi. A te łódeczki,miodzio.

dodano 59 minut temu

W przyszłym roku urlop będzie nad morzem. Zaciszne miejsce z dala od wielkich miast. Chcę spróbować tzw. beachcastingu. Nie wiem czy nazwa prawidłowa  ale nie ważne. Muszę poszukać materiałów na ten temat i zasięgnąć wiedzy.To może być ciekawe doświadczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cygan786 napisał:

I żeby nie było że mnie tam nie było.

Byłem w porcie nad J. Niegocin i co i nic. @Kotwic nie widziałem.

 

Super że łowisz w okolicy, mam nadzieję, że trafisz na jakieś ciekawe stanowisko i połowisz sobie.

Ja chwilowo jestem zajęty pracą (nawet w domu) stąd na ryby wyjdę dopiero jutro lub w sobotę, ale to gdzieś blisko i na krótko.

Może właśnie nad Niegocin (w razie czego możemy dogadać się na priv).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kotwic napisał:

Super że łowisz w okolicy, mam nadzieję, że trafisz na jakieś ciekawe stanowisko i połowisz sobie.

Ja chwilowo jestem zajęty pracą (nawet w domu) stąd na ryby wyjdę dopiero jutro lub w sobotę, ale to gdzieś blisko i na krótko.

Może właśnie nad Niegocin (w razie czego możemy dogadać się na priv).

 

Nie widzę  przeszkód. Daj znać kiedy,gdzie,o której( na priv) to podjadę do Giżycka.Jestem tu do niedzieli. Z telefonem ciężko tu bo brak zasięgu ale net jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota-niedziela do Air Show w Giżycku, warto obejrzeć, a na rybki możemy wybrać się po południu lub rano (tyle, że ja mam zezwolenie tylko na wody Gospodarstwa Rybackiego Giżycko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj bylem na 24-godzinnej zasiadce nad zalewem Jagodno. Od godz 9 do 5 następnego dnia nawet jednego brania. Od 5 coś się ruszyło i wpadło 4 japońce i dwa takie maleństwa.877511353d73673025a02e7f85d29898.jpg
Ze względu na dość silne opady o 9 zawinąłem się do domu.6b25f27640297e6eca144cec5fed9459.jpg2fcbd9989710540661ebfa05ede6e672.jpg
Jak pogoda pozwoli jutro lub sobota zajrzę na zalew Siczki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkudziesiecioma minutami zacząłem wedkowanie nad Zalewem Domaniów.Pogoda sprzyja lekki wiaterek ale ciepło. Oby rybki brały.

dodano 0 minut temu

Początek wschodu słońca.
5663735d08dff2c55a98b04c83621bcc.jpg

dodano 34 minut temu

00b4c4ad29740963af999333d83eb077.jpg

dodano 18 minut temu

Jest godz.9 i dopiero 4 leszczyki. Gdzie te ryby ja sie pytam.

dodano 27 minut temu

I panowie policjanci przyszli w "odwiedziny".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...