Skocz do zawartości

Koszyczki hybrydowe do metody


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Już tak naukowo się nie zagłębiaj. Opad podajnika się przez to raczej nie zmieni,jedynie uderzenie o wodę. 

Pfff jak ma być profesjonalnie to ma być profesjonalnie, zamiast dziś nad Odrę, trza było przyjechać do piątku do mnie, mam chatę wolną, stanąłbyś 3 pomosty od mnie i zrobilibyśmy z 70 rzutów testowych :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Guru hybrydowe są niesamowite, w zasadzie bardzo dobre do każdego rodzaju łowienia. Czy to na płyciźnie czy też na głębszej wodzie, do tego bez problemu można zrobić kiełbaski pva. Dziś bawiłem się nowym  Banjo Preston Innovations i jak na razie tylko one z Guru w przyszłości zagoszczą u mnie w zestawach. Fox wygląda przy nich.......Eh ,brak słôw. Przyglądałem się też nowością Korum i dopóki ich nie przetestuje na wodzie to nie wydam opinii. Na plus Banjo wydaję się być dodana sztywna (rurka antysplontaniowa, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać). Rura jest twardsza i jakby ciaśniej, lepiej spasowana, no i w zestawie jest też quick change bardzo fajnie pasujący do reszty. Będę miał problem nad wodą, aby trzymać się testów typu metoda kontra tradycja. No, ale może będą testy hybryda kontra tradycja lub Preston vs Guru w koszyczkach hybrydowych. Byle do wiosny :-).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, stas1 napisał:

A jednak Preston kupiony

Mój pierwszy koszyk do metody to był Prestona właśnie, kupiony gdy Gozdawa debiutował na targach w Poznaniu.... Już wtedy marudziłem, że chcę pierwszą odsłonę BANJO, resztę przemilczę... Nowe BANJO kupiłem w drapieżniku i mnie urzekło :P Żałuję, że nie kupiłem KORUM od razu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, jakub_wr napisał:

Może trzeba wypróbować bo w tych guru strasznie szybko pęka rurka,  jeden hol jesiotra o po niej.

Dokładnie,  raz czy dwa rurkę złamałem ugniatając pellet ręką, bo nie lubię za bardzo używać foremki. Banjo ma twardsza i jakby sztywniejszą rurkę, plus w zestawie są dwie rurki. W poniedziałek sprawdzę, czy rurki można wymieniać pomiędzy Guru, a Preston Innovations.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...