Skocz do zawartości

Polecane sklepy wędkarskie online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by było, żeby ta subiektywna ocena była podparta jakimiś argumentami. Ważne też czy chodzi o sklep pod spinning czy pod feeder. Takie jak to wyżej zestawienie to dla mnie totalnie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja od lat kupuję w www.wedkarski.com, głównie spinning i feeder. Spinning stoi u nich mocno, ostatnie lata zwiększyła się ilość towaru do łowienia na inne metody. Ogólnie nie zawiodłem się na nich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, provos napisał:

Ja od lat kupuję w www.wedkarski.com, głównie spinning i feeder. Spinning stoi u nich mocno, ostatnie lata zwiększyła się ilość towaru do łowienia na inne metody. Ogólnie nie zawiodłem się na nich. 

 

A coś więcej mamy do powiedzenia, czy tylko spamujemy ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2021 o 22:18, mav3rick napisał:

Dobrze by było, żeby ta subiektywna ocena była podparta jakimiś argumentami. Ważne też czy chodzi o sklep pod spinning czy pod feeder. Takie jak to wyżej zestawienie to dla mnie totalnie nie ma sensu.

Kurka, teraz doczytałem??

Jeżeli chodzi o moją ocenę, to nie ma problemu. Chociaż są to dawne historie, aczkolwiek po nich przestałem tam zaglądać.

W sumie - szkoda czasu na babranie się w berbeluchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

A coś więcej mamy do powiedzenia, czy tylko spamujemy ???

A co dokładnie chcesz wiedzieć? 

To czym mnie przekonali to wysyłka w 24h (trzymają się tego, a jak jest jakiś problem to informują). W przypadku zwrotu, kasę zwracają w ciągu 2-3 dni. 

A zaskarbili sobie moja lojalność tym, że kupiłem swego czasu u nich wędkę Grey Stream 8-30, 228 cm i przy pierwszym rzucie wędka pękła (zwykła wada fabryczna). Poinformowałem ich o sprawie, a po 24h godzinach już byl kurier z nową wędka, a zabrał uszkodzoną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, provos napisał:

A co dokładnie chcesz wiedzieć? 

To czym mnie przekonali to wysyłka w 24h (trzymają się tego, a jak jest jakiś problem to informują). W przypadku zwrotu, kasę zwracają w ciągu 2-3 dni. 

A zaskarbili sobie moja lojalność tym, że kupiłem swego czasu u nich wędkę Grey Stream 8-30, 228 cm i przy pierwszym rzucie wędka pękła (zwykła wada fabryczna). Poinformowałem ich o sprawie, a po 24h godzinach już byl kurier z nową wędka, a zabrał uszkodzoną. 

To czy np przywitasz się z nami w innym wątku i czy będziesz dyskutować na inne tematy... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grendziu napisał:

To czy np przywitasz się z nami w innym wątku i czy będziesz dyskutować na inne tematy... 

Hmm dosyć niemiłe przywitanie na forum. Najzwyczajniej w świecie byłem ciekaw opinii o innych sklepach wędkarskich wiec w google wyszukałem hasło "polecane sklepy wędkarskie", trafiłem tutaj i miałem chęć podzielić się opinią. Proszę o usunięcie moich wpisów, najwyraźniej ktoś ma ból dupy.

To jest forum czy kółko wzajemnej adoracji? Masakra...

Edytowane przez provos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się jeżysz, co chwila ktoś tu wbija tylko po to żeby zareklamować jakiś sklep i tyle go widać, a Ty z jakimś bólem dupy wyskakujesz i kółkiem wzajemnej adoracji, do tego jeszcze ten foch, co Ty dziecko jesteś czy co?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dosyć niemiłe przywitanie na forum. Najzwyczajniej w świecie byłem ciekaw opinii o innych sklepach wędkarskich wiec w google wyszukałem hasło "polecane sklepy wędkarskie", trafiłem tutaj i miałem chęć podzielić się opinią. Proszę o usunięcie moich wpisów, najwyraźniej ktoś ma ból dupy.
To jest forum czy kółko wzajemnej adoracji? Masakra...
Jeśli ktoś wchodząc na forum nie potrafi się przywitać, coś napisać o sobie, to raczej sympatii nie zdobędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mav3rick napisał:
1 godzinę temu, provos napisał:
Hmm dosyć niemiłe przywitanie na forum. Najzwyczajniej w świecie byłem ciekaw opinii o innych sklepach wędkarskich wiec w google wyszukałem hasło "polecane sklepy wędkarskie", trafiłem tutaj i miałem chęć podzielić się opinią. Proszę o usunięcie moich wpisów, najwyraźniej ktoś ma ból dupy.
To jest forum czy kółko wzajemnej adoracji? Masakra...

Jeśli ktoś wchodząc na forum nie potrafi się przywitać, coś napisać o sobie, to raczej sympatii nie zdobędzie...

Musicie zrozumieć, że nie każdy żyje takim forum jak Wy. Ja nie żyję, ale rozpoczęta dyskusja mnie zaciekawiła i chciałem coś wnieść od siebie. Każdy wpis dla forum to wartość dodana, ale idąc waszym takim tokiem rozumowania nikt, kto nie ma 100 wpisów na forum nie ma prawa się odezwać? 

Nikt nie ma prawa napisać czegokolwiek jeżeli nie da wpisu: Cześć jestem XYZ i łowię...  

Kończmy to, bo to nie miejsce na takie dyskusje. Znając zasady wpisów na forum, a jak mniemam ta strona takim jest to uciekamy od tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...