Skocz do zawartości

Polecane sklepy wędkarskie online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak jak w temacie, na co zwracacie uwagę poza ceną przy zakupie sprzętu wędkarskiego przez internet?

Trudno jest coś kupić w ciemno, chyba, że jest to  jakiś mały gadżet, ja najpierw czytam o opiniach, potem sprawdzam sklep i porównuję ceny, potem robię zakupy.

Zdarzało mi się, że zakupy robiłem  zagranicą online (niestety historię mam skasowaną ze znanych wszystkim maniakom zakupów). W Polsce jakość tych usług też stoi na bardzo wysokim poziomie, w końcu zawsze wg nowelizacji ustawy o ochronie praw konsumenta mam prawo do:

"Ustawa wydłużyła termin na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny z 10 do 14 dni. Nowe przepisy zwalniają konsumenta od obowiązku poniesienia kosztów związanych ze zwrotem rzeczy w przypadku korzystania z prawa odstąpienia, jeżeli konsument nie został poinformowany przez przedsiębiorcę o obowiązku poniesienia tych kosztów.

W przypadku nabycia wadliwego towaru konsument ma większa swobodę w wyborze uprawnienia, gdyż od razu po stwierdzeniu wady może żądać obniżenia ceny lub odstąpić od umowy, bez konieczności domagania się w pierwszej kolejności naprawy lub wymiany towaru."

Więc nawet jeśli robimy "duże zakupy" i coś będzie nie tak, możemy zwrócić towar. Ale w tym wątku mamy polecać więc zacznę od tego sklepu:

http://fishingworld.pl/ wizualnie ekstra, przesyłka solidnie zapakowana i ekspresowa, dobry kontakt ze sprzedającym i ta ilość marki  Daiwa na stanie :P 

No i plusem przede wszystkim w sklepach wędkarskich online jest cena - często o wiele niższa niż w sklepie stacjonarnym :)

Jakie Wy sklepy polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak na tą chwilę z czystym sumieniem mogę polecić.

troć_szczecin(MaxFish)

sklep-leśna(Sandacz)

Wielokrotnie robiłem zakupy w tych sklepach. Towar zawsze na miejscu,expresowe ,dobrze zabezpieczone przesyłki. Bezproblemowe doradztwo. Polecam!

SprzętLorpio.pl

Tu na razie jeden raz robiłem zakupy. Ale zapowiada się to bardzo profesjonalnie. Na pewno będę tam zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego i taniego sklepu internetowego  Najlepiej z dużymi promocjami :D

interesuje mnie 2 wędki

karpiówka i feeder

 

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Suwi teraz to sezon się zaczyna, może być problem z promocjami, ale wujek google powinien pomóc :) Czasami warto obserwować coś na aledrogo lub olx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Przyszła paczuszka z " pomarańczowym cudem Ringersowym".  Pożyjemy, zobaczymy.

http://rajwedkarski.istore.pl/

Wszystko solidnie zapakowane, można porozmawiać, dopytać. Co prawda trudno się do nich dodzwonić, ale pewnie dlatego że mają spory ruch. A warto dzwonić i pytać, bo dużo sprzętu nie jest wdrożone onilne.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...