Skocz do zawartości

Polecane sklepy wędkarskie online


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Coś mi wpadło że posypał się FeederSklep. Przepadła mi też zawartość YT . Jesteście w temacie? 
Wyjaśnienie Dawida Moski z grupy fb Method Feeder Polska

"Myślę że już należą się Wam wyjaśnienia odnośnie tego co dzieje się z Feedersklep i WJNR.
Dobrze wiecie że Feedersklep miał być moją ostatnią ostoja, stacją i sklepem na który miałem wpływ. Dałem z siebie wszystko to co najlepsze. Przelałem swoją wiedze, filmy, umiejętności, pozyskałem również marki, dałem swój kanał który nigdy nie był brandowany żadnym logo.
Otrzymałem w zamian możliwości, wiedzę oraz to że mogłem wrócić do Polski oraz masę dobrych przeżyć u boku wspaniałych pasjonatów.
Myślę że wszyscy się zgodzimy że Feedersklep oraz drużyna która stała na jego czele to było coś wyjątkowego. Możliwość pracy z Marcinem Kubalakiem. Marcinem Kurzepą, Arturem Stychem, Piotrem oraz Sandra Wojtok, Arturem Matczakiem i Kruszynem to było wspaniałe przeżycie.
Słowo było jest tutaj kluczowe bo w tym momencie nie ma już drużyny i ekipy feedersklep, nie ma już generalnie feedersklep a osoby które tam pracowały już tam nie pracują. Wszystko się rozpadło ;(
Kilka osób odeszło, kilka osób dostało wypowiedzenie, sklep został sprzedany do innej firmy, wierzyliśmy naprawdę mocno wierzyliśmy że się uda to jakoś uratować.
Niestety w tym momencie, nawet jak bym został na pokładzie tego nowego innego FEEDERSKLEP to już nie było by to samo i nie mógł bym już w żaden sposób się z tym identyfikować, nie mógł bym spojrzeć w oczy pozostałym.
Mocą feedersklepu było to iż nikomu nie kazano promować niczego na siłę i bez przekonania. A bez takiej mocy nie można iść dalej.
Dlatego kończę współprace z FEEDERSKLEP SP ZOO ale zostajemy jako przyjaciele i pasjonaci z FEEDERSKLEP to się nigdy nie zmieni.
Przepraszam za tę mało fajną wiadomość, jednak zawsze dziele się z Wami z tym co mi w duszy gra. Myślę że niedługo będą też wyjaśnienia z kanału imprezy/feedersklep.
Pozdrawiam Serdecznie WJNR"
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 godziny temu, ArekH napisał:

Coś mi wpadło że posypał się FeederSklep. Przepadła mi też zawartość YT . Jesteście w temacie? 

Właśnie zrobiłem tam zamówienie, coś źle kliknąłem, zadzwoniłem, problem w sekundę pracownik rozwiązał, bardzo sympatyczna obsługa.

Screenshot_2022_0509_114050.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...