Skocz do zawartości

Reklamacje w sklepach wędkarskich


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na targach zakupiłem wędkę Tsuri na okonie do 5g. I jak to na targach historia lubię się powtarzać. Kiedyś na pokazie przedstawiciel SG złamał ze mną LRF spinna, a teraz ja sam nad wodą złamałem Tsuri... Reklamacja została uwzględniona, a ja mogę się cieszyć dalej tą wędka. 

Tsuri dziękuję - na medal:champagne-2010:

IMG_20200518_154042.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Administrator

No to tym razem in minus. 

Ponad 10 dni temu zakupiłem Stradic w Corona Fishing online. Zrobiłem przelew i myślałem, że dojdzie. W zeszły poniedziałek oddzwonił do mnie pracownik, że ów kołowrotek nie jest na stanie, ale dzisiaj (na tamten czas) lub w bardzo szybkim czasie będzie dostępny. Do tego historyjka od Shimano, że Shimano wymaga od nich stany aby były widoczne wg wewnętrznej umowy... Hmm ciekawe kto oszukuje klienta Shimano Polska czy sklep Corona? 

Powiedziałem wtedy ok, do wtorku czekam i jeśli nie będzie proszę o kontakt. Wytrzymałem 7 dni. Dzisiaj sam zadzwoniłem i ta sama śpiewka wymijająca. Do tego Corona chwali się promocją na ten sprzęt w sieci aktualnie. Coś jednak jest nie tak wg mnie. 

Polityka nieralna w dzisiejszych czasach, aby 10 dni trzymać zamówienia i trzymać stany  on-line. Duża bura dla Corony, nie wnikam czy ściema pod przykrywką Shimano Corony czy wymóg Shimano właśnie, bo nie ogarniają... 

Zakupów już tam nie zrobię. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grendziu napisał:

No to tym razem in minus. 

Ponad 10 dni temu zakupiłem Stradic w Corona Fishing online. Zrobiłem przelew i myślałem, że dojdzie. W zeszły poniedziałek oddzwonił do mnie pracownik, że ów kołowrotek nie jest na stanie, ale dzisiaj (na tamten czas) lub w bardzo szybkim czasie będzie dostępny. Do tego historyjka od Shiman, że Shimano wymaga od nich stany aby były widoczne wg wewnętrznej umowy... Hmm ciekawe kto oszukuje klienta Shimano Polska czy sklep Corona? 

Powiedziałem wtedy ok, do wtorku czekam i jeśli nie będzie proszę o kontakt. Wytrzymałem 7 dni. Dzisiaj sam zadzwoniłem i ta sama śpiewka wymijająca. Do tego Corona chwali się promocją na ten sprzęt w sieci sktualnie. Coś jednak jest nie tak wg mnie. 

Polityka nieralna w dzisiejszych czasach, aby 10 dni trzymać zamówienia i trzymać stany nierealne on-line. Duża bura dla Corony, nie wnikam czy ściema pod przykrywką Shimano Corony czy wymóg Shimano właśnie, bo nie ogarniają... 

Zakupów już tam nie zrobię. 

 

Dobra bajera nie robi szwoleżera. Może i prywatnie to są fajne chłopaki. Ale biznesowy pomysł na życie - niekoniecznie. Biją z grubej półki.

Ja tam ich kredytów spłacał nie będę.

Jak się nie ma finansowej poduchy, to się nie epatuje świata. Wiarygodność jest wartością, kasa - pochodną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jestem ostatni od krytyki, ale nie lubię ściemy... 

Mam inny problem z "elektryką"  w łódce, ale tutaj grają otwarcie, towaru cały czas brak w Polsce. Transport z USA widocznie, to trudny temat przez pandemię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grendziu napisał:

Jestem ostatni od krytyki, ale nie lubię ściemy... 

Mam inny problem z "elektryką"  w łódce, ale tutaj grają otwarcie, towaru cały czas brak w Polsce. Transport z USA widocznie, to trudny temat przez pandemię. 

Towaru brakuje wszędzie, pierwsze kontenery poszły w kierunku USA ale to i tak tylko z najważniejszymi rzeczami, jeszcze trochę to potrwa zanim wszystko wróci do normy, tak pewnie z dwa lata im zejdzie. Mówię o powrocie do czasów sprzed "grypy".
Jakiś czas temu oglądałem wypowiedzi handlowca ze Stanów i mówił, że jak już coś przychodzi to zamówienie na 10 sztuk kołotoków to przychodzą 2 lub 3 sztuki i to jeszcze z opóźnieniem. Odbija się nam czkawką produkcja wszystkiego w tańszych krajach, teraz idą dobre czasy dla osób produkujących na terenie Europy czy Stanów. Tylko co się produkuje na terenie wcześniej wymienionych bez komponentów z krajów Dalekiego Wschodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Grendziu napisał:

Jestem ostatni od krytyki, ale nie lubię ściemy... 

A Ci co ich się uważa za pacanów, bo kupują Jaxona czy Mikado, takich kłopotów nie mają! ?

PS.

Sory chłopaki. Trudno było się powstrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...