Skocz do zawartości

Ręcznie robione blachy wahadowe RoBo


Wędkarstwo u Zbyszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
19 minut temu, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

Może coś konstruktywnego jeśli już krytykujesz Ostap?  Bo masakra może oznaczać wiele lub nic..

Spokojnie, Ostap to mój ziomek, gra słów.  On zawsze mnie zaczepia, a ma dobre intencje, ja nie pozostaję dłużny, tutaj plus dla niego :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie załapałem dowcipu po prostu :)  Z krytyką spotykam się na co dzień bo dużo hejtu jest w necie. Dobra, konstruktywna krytyka to bodziec do doskonalenia ale taka hejtowska to jedynie konflikty niepotrzebne powoduje. 

 

20 godzin temu, Grendziu napisał:

Uwielbiam ręczną robotę:-)

Mamy bardzo bogatą ofertę rękodzieła: blachy, woblery, mandule, koguty, blanki zbrojone i wykańczane na zamówienie i duuuuuużo sprzętu podlodowego. Ale to za parę miesięcy dopiero :)  Na razie cieszymy się latem, łowimy i czekamy na otwarcie sezonu Sumowego :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Wędkarstwo u Zbyszka napisał:

Przepraszam ale nie załapałem dowcipu po prostu :)  Z krytyką spotykam się na co dzień bo dużo hejtu jest w necie. Dobra, konstruktywna krytyka to bodziec do doskonalenia ale taka hejtowska to jedynie konflikty niepotrzebne powoduje. 

 

Mamy bardzo bogatą ofertę rękodzieła: blachy, woblery, mandule, koguty, blanki zbrojone i wykańczane na zamówienie i duuuuuużo sprzętu podlodowego. Ale to za parę miesięcy dopiero :)  Na razie cieszymy się latem, łowimy i czekamy na otwarcie sezonu Sumowego :)

Żyjesz z tego? Czy jest to dodatkowe hobby, połączone z zarobkiem.

Pytam osobiście, z ciekawości, ja ze względu na brak manualnych umiejętności tego nie podrobię ani nigdy nie wpadnę na pomysł produkcji, aby nie było:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahadłówki RoBo, koguty i mandule produkujemy sami. Nie moimi rękoma konkretnie ale to produkcja własna i nasz marka :)  Woblery kupujemy od lokalnych twórców, głównie 'Warszawskie'. Wędki i przynęty podlodowe robię sam osobiście ale też nie wszystkie które mamy w ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przynęt pod lodowych mamy w tej galerii  https://m.facebook.com/Wędkarstwo-Profesjonalne-Zbigniew-Janiszewski-196276744078207/photos/?tab=album&album_id=198040533901828&mt_nav=1&ref=page_internal

Edytowane przez Wędkarstwo u Zbyszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Elvis:) Nam również było bardzo miło i oczywiście zapraszamy ponownie.   Szczególnie że nie poznałeś Zbyszka. Tata był cały dzień na Zegrzu, z Satim i Pawłem. Kręcili film na temat rybostanu Zalewu Zegrzyńskiego. Ale to już temat na inny wątek i na dużą kawę u nas w sklepie oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...