Skocz do zawartości

Idealna zanęta na ryby karpiowate


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pokaż gdzie przy wiadukcie S-3 na wysokości gdzie przechodzi przez Wartę pisze Jeżyki.? :P

Nie chodzi mi o asfaltową drogę z Wieprzyc ( koło kościoła) i dalej Wiśniową.

Będę się upierał. Moja mama pochodzi z Jeżyk i trochę tam czasu spędziłem.;)

Pozostanę przy swoim zdaniu :beer1:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w ten deseń. Nie wiem dokładnie czy akurat te zabudowania przy wale mają w adresie Rzeczna.

Zwykle na wsi są numery, nie ma nazw ulic. Ale może dodali sobie "miejskości". ;)

Człowiek nie nadąża za zmianami.

Miasta rozbudowują się, wchłaniają przyległe tereny, niektóre nazwy pozostają echem przeszłości.

Pozostawmy już geograficzne dywagacje :D:beer1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, masz jakiś skrin dokładny tego miejsca?  Nigdy tam nie wędkowałem. Spokoju mi nie daje to, skąd taka kumulacja Leszcza na tym odcinku. Coś takiego odnotowałem i łowiłem na Warcie, po powodzi w 97r. Nawet Trocie Wędrowne się wyciągało! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wędkowałem w rejonach między Jeżykami a Jasińcem.

Te rejony o które pytasz, wędkarsko nie są mi znane, choć bardzo malowniczo i kusząco wyglądają, więc warto im się przyjrzeć bliżej.

Tyle, że jadąc wałem widziałem wiele obiecujących.

Nie mam pojęcia co jest/było tego przyczyną i po zmianie pogody już się pewnie skończyło.

 

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHolera. Teraz niżówka. Czy to nie jest jakaś wyrwa na kolanie rzeki? Jakoś zawsze sobie radziłem z odczytem prądów.  Jutro pogugluję. Warta, raczej nie darzy regularnym odłowem ryby. To trudna rzeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy do tematu: zwróćcie uwagę na kukurydzę: jest tania, selektywna bo najmniejsze ryby jej nie ruszają. Kukurydza może być: gotowana, świeża, fermentowana, kiszona.

Powiem tyle: kukurydza sucha może daleko nie lata przy nęceniu ale zanęćcie amury przez parę dni to zobaczycie dlaczego jest OK :P Tak trzeba sypać dużo więc i tanio.
Sucha kuku nie sprowadzi wam drobnej ryby a duże ryby nie będą miały z nią problemu. Jest używana jako pasza na stawach hodowlanych, może leżeć długo w wodzie gdyż nawet "zepsuta" jest atrakcyjna dla ryb.
Miękką kukurydzę zjedzą wszystkie ryby karpiowate, jest ona dodawana do praktycznie każdej zanęty i pelletu. Coś w tym jest :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...