Skocz do zawartości

Mój sposób na....


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, oj tam... właśnie wczoraj i dzisiaj większość usunęłam. Wrzucę coś na zamknięty.

 

Łobuzy

Ale dlaczego?

A ja go chciałem trochę podręczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 27.06.2016 o 21:26, ArekH napisał:

Dziękuję. :duchamp: Daję czoła ,deski są niedosuszone. Tak mi poradzono w tartaku. Ojciec kładł kilka dni temu, dawał niewielkie szczeliny,a dziś są już dość spore. Tak że zaryzykowałem na styk. 

Ostatnio także się przymierzałem do zrobienia tarasu, ale wiadomo giełda.. Graty.

Arek nie chcę się wymądrzać i denerwować, deski powinny mieć delikatne przerwy, są nawet takie specjalne klipsy, woda powinna odchodzić... No i powinien iść z delikatnym spadem :icon_arrow1:
Czy dobrze mówię, nie wiem, nie jestem budowlańcem i nie chciałem zdenerwować jakby co :beer1:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz dobrze.Ja fachmanem nie jestem. Tylko Samoukiem.Ale Deski biorąc na wagę? Są kurewsko mokre. Na własny rozum? Daję na styk. Moja odpowiedzialność. Jeśli się pomylę? Powiem jak to było. Film jak dla mnie? robiony z wysezonowanego materiału. To inna bajka. Można wy dozować przerwy. Ja idę na żywioł. I tak ponad 5 koła mnie to wyniesie. Nie liczę roboty,bo moja i tylko moja. Za kilka dni podam foto jak wyszło. A po czasie, co zrobiła z tym aura. 

Moje deski są podobne jak tu. 

Wiem że ryzykuję. Ale wierzę w własny zmysł manualny. Pewnie błędnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Grendziu napisał:

Trzymam kciuki aby się udało kolego.

Dzięki Darek. Jestem już w 2/3 całości. Nogi w tyłek mi włażą. B|

Chyba sobie zapracowałem na :beer1: :D

IMG_20160630_173707.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dzięki Darek. Jestem już w 2/3 całości. Nogi w tyłek mi włażą. 

Chyba sobie zapracowałem na :beer1: 

IMG_20160630_173707.jpg

Jak masz wolne to zapraszamy do mnie na fuchę. Brawo Ty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za niebytność.

Dziś zakończyłem taras, w wersji roboczej. Jeszce listwy i 2 olejowanie. Ale na dziś? W wtorek jadę nad wodę. 

 

taras3.jpg

taras4.jpg

taras 2.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz? Jedno i drugie. 

Strasznie mnie to wyzwanie stresowało. 

Jest trochę skuchy. Ale myślę ,że jak na amatora nie jest najgorzej. Jak w końcu wpadniesz na kawę,a nie napiszesz że odebrałeś rodzinę z Landzberga? To sam powiesz co myślisz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...