Jump to content

Promujemy akcję Wiadomości wędkarskich - uwalniam okazy

Danielito
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Akurat temat na czasie bo na Rybomanii w Lublinie można było otrzymać taką wlepkę na samochód. Ja niestety znów nie pojechałem z czystego lenistwa, no może też dlatego że nie dostałem od nikogo oficjalnego zaproszenia-wejściówki :) ...może kiedyś mnie zaproszą to pojadę. :P

Na szczęście mam takich dobrych znajomych, którzy byli na Rybomanii i zdobyli dla mnie kilka gadżetów i wiem że są tam też te naklejki. Muszę tylko je odebrać na mazurach :D

A co do wypuszczania złowionych ryb - jesteśmy wędkarzami a nie rybakami wiec myślę że tutaj nasze stanowisko jest zgodne i po emocjonującym holu Każda ryba powinna wrócić do wody.

1 sandacz 2015 5.jpg

• Administrators

Osobiście nie mam nic zabieraniu rybek złowionych, ale w podejściu umiarkowanym. Sam wszystkie drapieżniki wypuszczam, na komercji zdarza mi się zabrać karpia od czasu do 2/3kg, ale prędzej jadę rybę kupić ze stawu hodowlanego niż ją zabiorę. Jakoś tak mi weszło do głowy z 3/4 lata temu aby rybki wypuszczać i czuję się z tym bardzo fajnie.

Siatka do ryb, to czas przeszły na jeziorach, no chyba, że nastawiam się na to aby zrobić zdjęcia z połowu nocnego leszczy to wtedy używam siatki, w następnym sezonie nie wiem czy nawet na łowiska specjalne będę zabierał :)

W głowie ciągle coś ewoluuje, coś się zmienia i to jest najważniejsze :)

• Like 1