Skocz do zawartości

Promujemy akcję Wiadomości wędkarskich - uwalniam okazy


Danielito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Akurat temat na czasie bo na Rybomanii w Lublinie można było otrzymać taką wlepkę na samochód. Ja niestety znów nie pojechałem z czystego lenistwa, no może też dlatego że nie dostałem od nikogo oficjalnego zaproszenia-wejściówki :) ...może kiedyś mnie zaproszą to pojadę. :P

Na szczęście mam takich dobrych znajomych, którzy byli na Rybomanii i zdobyli dla mnie kilka gadżetów i wiem że są tam też te naklejki. Muszę tylko je odebrać na mazurach :D

A co do wypuszczania złowionych ryb - jesteśmy wędkarzami a nie rybakami wiec myślę że tutaj nasze stanowisko jest zgodne i po emocjonującym holu Każda ryba powinna wrócić do wody.

1 sandacz 2015 5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Osobiście nie mam nic zabieraniu rybek złowionych, ale w podejściu umiarkowanym. Sam wszystkie drapieżniki wypuszczam, na komercji zdarza mi się zabrać karpia od czasu do 2/3kg, ale prędzej jadę rybę kupić ze stawu hodowlanego niż ją zabiorę. Jakoś tak mi weszło do głowy z 3/4 lata temu aby rybki wypuszczać i czuję się z tym bardzo fajnie.

Siatka do ryb, to czas przeszły na jeziorach, no chyba, że nastawiam się na to aby zrobić zdjęcia z połowu nocnego leszczy to wtedy używam siatki, w następnym sezonie nie wiem czy nawet na łowiska specjalne będę zabierał :)

W głowie ciągle coś ewoluuje, coś się zmienia i to jest najważniejsze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...