Skocz do zawartości

Turystyka wędkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Slipy i ich dostępność

Często, wędkując na Odrze widzę jak chłopaki zwykłymi "Dreswagenami" Wpychają łodzie w wodę gdzie się da. Coś ty się taki europejski zrobił i przesz na te slipy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

przesz na te slipy. 

Coś na dupę trzeba założyć ???

Osobiście temat auta uniwersalnego mam rozwiązany. Przechodziłem przez etap dwóch w rodzinie, ale za mało jeździmy i został tylko jeden bolid. Teraz od 5 lat ujeżdzam Forda Turneo Custom i nie chce nic innego. Ogarniam nim wszystkie zakupy codzienne, meblowe, budowlane, ryby, wycieczki i wszelkie inne duperele w tym ciąganie przyczepy z 4 m pontonem.

?

P.s. czasem jak go umyje, co się bardzo rzadko zdarza można nim nawet pojechać do ludzi ?

???

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grendziu napisał:

nie nadaje się

Nadaje się do wszystkiego, tylko nie w twoich rękach ???

Wyciągałem nim łódź 400 kg przy admirze w Gorzowie. Będziesz w GW to sobie luknij, piach i wystarczający spadek jak w paskudnym terenie i dał radę... ale masz rację. Nie kupuj takiego, bo potem będziesz tu gadał, że cię namówiłem ?

???

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Hotpoint napisał:

400 kg

Tyle to ważą moje silniki z akumatrami, dodaj jeszcze wagę przyczepy i łodzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Tyle to ważą moje silniki z akumatrami, dodaj jeszcze wagę przyczepy i łodzi ???

To nie moja wina, że ??? nakupowałeś i teraz musisz się z tym męczyć.

Jak sam widzisz, sama waga twojego ? powoduje, że musisz mieć piękny slip, więc mi tu nie pier#ol, że w trzcinach dasz radę :grin-min:

Normalni ludzie mają normalne auta, którymi normalnie wyciągają normalne łódki, ale ty się tu nie łapiesz :grin-min:

Traktor se kup od razu to na pewno wyciągniesz :grin-min:

???

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Hotpoint napisał:

Traktor se kup od razu to na pewno wyciągniesz

No mam traktor jakim jest Pajero i daje radę, a że mi się nie chcę i nie mam czasu robić kategorii E to zmieniam auto, w sumie to mógłbym auta wymieniać co 3mce, od fetysze gości od nieruchomości ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Grendziu napisał:

Tyle to ważą moje silniki z akumatrami, dodaj jeszcze wagę przyczepy i łodzi ???

Cywilizacja rodzi mięczaków. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...