Skocz do zawartości

Moje karpiowanie


MjMaciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 20.05.2017 o 00:55, stas1 napisał:

Koniec to naprawdę koniec nie lubię Cię

Pamiętaj, że też tak możesz, to tylko kwestia wyboru:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec było pięknie 20h nad wodą w końcu ciepło.

Ale jak to w tym roku rybka nie gryzła dobrze....

Trzeba się było postarać aby coś wydłubać.....

Niemniej jednak jestem mega zadowolony kilka ładnych rybek udało się położyć na macie....

20170519_202140.jpg

20170519_182909.jpg

20170519_213901.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby łowić skutecznie... 10 startup-ów  - po mojemu... 

- Miejsce po latach uganiania się na rybkami - to podstawa w mym działaniu - trzeba łowić tam gdzie są... niezależnie jakie ale mają być - a kalibracja sama najdzie z czasem...

- Pogoda zależy od poru roku i łowiska ( wiele zmiennych wpływa na brania ale pogoda to podstawa ... w zależności od łowiska - na jednym pasta załamka będzie super dniem - na innym lamapa będzie super dniem.... ba mam wody gdzie piki w dół , lub w górę ciśnienia robią robotę....)

- Przygotowanie miejscówki - temat rzeka - obecnie uprawiam stalking po swojemu max 12 godz z pędu lub max 24 h - i tu jest jazda - nie ma czasu na uprawianie ogródka - tylko liczy się tu i teraz.... 

-Zanęty ryba się uczy i ciągłe dążenie do doskonałości opłacone grubym portfelem dąży do wyniku ... wiele nie celnych zakupów... taktyk - szarpie portel - Ale miś na macie sprawę załatwia

- Przynęty ... hm ... mam dodatkowy gen coś powącham dotknę - i myślę jak rybka to będzie dobre....

-Chemia - to klucz sukcesu w dzisiejszym karpiowaniu - bo to czy to kolor , zapach , praca - to wszystko chemia.....

- Organizacja - optimum logistyczne... im mniej tym lepiej - ale pod kontrolą

- RELAX- łowienie to nie praca ( przynajmniej dla mnie ) - to podstawa - uganianie się za jednym braniem przez dwa tygodnie - ja pas.... brak czasu....

-Sprzęt konfiguracja indywidualna .... zasób kasy , preferencje

- Wynik - to ma być relax - jak dla mnie wynik nie robi się dla relaxu , a relax nie jest dla wyniku....

 

Połamania...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...