Skocz do zawartości

Kawały w dlaRyb.pl


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzi se syneczek przi kałuży i pije ta woda.
Na to przichodzi tako stareczka we plyjdzie i pado mu:
- Synek, nie pij tyj wody, bo to je sam maras, puć sam ino do mie, dom ci szolka tyju...
- Proszę, co pani mówiła?
- A nic, nic, pij, pij goroliku, pij...????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał o blondynkach, wybaczcie panie.

3 młode blondynki, gdzieś w niewielkiej wiejskiej społeczności, palą sobie papierosy, rozmawiając przy drodze.

Z daleka widzą, że nadchodzi starutki proboszcz, a nie chcąc słuchać umoralniających kazań, szybko postanowiły się przed nim schować.

Nie mając wyjścia, szybko schowały się do worków leżących pod płotem, licząc że ślepawy staruszek ich nie zauważył.

Księżulo w końcu doszedł na miejsce i ze zdziwieniem zwrócił uwagę na 3 stojące pod płotem worki.

Z ostrożnością szturchnął swą laską pierwszy worek. Z wnętrza dobiegło go szczekanie, udającej psiaka dziewczyny.

Szturchnął kolejny worek - z niego dobiegło miauczenie.

Coraz bardziej zdziwiony szturchnął swą laską ostatni - Kartofle ! - dobiegło z wnętrza :P;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci samolot z żołnierzami Legii Cudzoziemskiej do Afganistanu. Na pokładzie sierżant mówi: za każdą parę uszu talibów daję 200 euro, za łeb z brodą 500 euro. Samolot wylądował, żołnierze wybiegli z samolotu. Wracają po godzinie z pełnymi koszami głów i uszu. Sierżant patrzy i mówi: Pogieło  was? Przecież wylądowaliśmy tylko na tankowanie w Monachium...???

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc wczoraj koło bloku, zauważyłem dwóch niewidomych jak zbierają się do bójki.

Rzuciłem głośno dla żartu

- "Stawiam na tego z nożem"

Żałujcie,że nie widzieliście jak spier*****ą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Małżeństwo śpi w swoim łożu. Nagle, w środku nocy,  żona szarpie chłopa za ramię i mówi z nieukrywanym przestrachem : " Wstawaj, schowaj się pod łóżko,  chyba mąż wrócił ! " Chłop zerwał się na równe nogi i wpakował się pod wyro.

Ale po chwili przytomnieje, wydostaje się jakoś i przysiada na brzegu pościeli, ziewa przeciągle i tak się odzywa ; - " Oj, Kochanie, coś ostatnio coraz częściej  zawodzą nas nerwy .." :FeelsBad-min:

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni syn do ojca. 
Tato kot się zesrał. 
Mówiłem Ci, nie dzwoń do mnie do pracy z takimi rzeczami. Posyp piaskiem, przyjdzie matka z pracy to posprząta 
za 5 minut znowu syn dzwoni do ojca: 
Tato pies się zesrał. 
- Mówiłem Ci, nie dzwoń do mnie do pracy bo mnie zwolnią. Posyp piaskiem, przyjdzie matka z pracy to posprząta. 
Za godzinę znowu syn dzwoni 
Tato mama wróciła z pracy. 
Przecież mówiłem Ci, nie dzwoń do mnie do pracy z takimi sprawami, bo mnie wywala na zbity pysk!!!!!!!!
Ale tato, przyszła z jakimś facetem i on ściąga spodnie. Pewno będzie srał, a już nie ma piasku. ??????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina w składzie: rodzice, dwie córki i syn przy obiedzie. Cisza, każdy zajęty swoim talerzem lecz w końcu odzywa się starsza z córek:

- Tato, chciała bym Ci powiedzieć że jestem lesbijką.

Ojciec nie kryjąc wielkiego zaskoczenia nie wie co powiedzieć, myśli chwilę i w końcu mówi:

- No cóż takie czasy, tolerancyjnym trzeba być, najważniejsze żebyś była szczęśliwa.

Znów zapada chwila ciszy i rodzina dalej spożywa obiad, kiedy po chwili odzywa się młodsza córka:

- Tato, wiesz co? skoro już taki tolerancyjny jesteś to chciałabym Ci powiedzieć że również jestem lesbijką.

Ojciec osłupiał, poczerwieniał, zzieleniał, dech mu zaparło aż w końcu wykrztusił.

- Do cholery, czy oprócz mojej żony jest w tym domu ktoś kto lubi penisy??

Tak Tato, ja - odparł syn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...