Skocz do zawartości

Kawały w dlaRyb.pl


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedźwiedź ogłosił w lesie, że każde zwierzę ma mu na jutro przynieść jakieś mięso, bo jest głodny.
- A kto nie przyniesie, tego wychłostam moim sprzętem! - zagroził.
Na drugi dzień wszystkie zwierzęta schodzą się do niedźwiedzia i przynoszą mięso, ale zając, jako że upolować nic nie potrafił, to przyniósł niedźwiedziowi to co sam je - marchewkę. Na to niedźwiedź rzuca zająca na ziemię, wyciąga sporych rozmiarów knagę i zaczyna okładać nią biednego zająca po plecach. A ten płacze, krzyczy, piszczy i... nagle zaczyna się śmiać.
- I z czego się, ku*wa, śmiejesz?! - ryczy niedźwiedź.
- Bo jeż ci jabłko niesie!

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega kupił bilet na mecz Polski z Columbią na mistrzostwach świata w Rosji 24.06.2018r

Ale niestety zapomniał że w tym dniu bierze ślub - jest ktoś może z Was zainteresowany? 

 

 

 

 

Jeśli tak,  to ślub i wesele jest w Pucku o 14 tej a Panna Młoda ma na imię Jolka 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MrProper napisał:

Moj kolega kupił bilet na mecz Polski z Columbią na mistrzostwach świata w Rosji 24.06.2018r

Ale niestety zapomniał że w tym dniu bierze ślub - jest ktoś może z Was zainteresowany? 

 

 

 

 

Jeśli tak,  to ślub i wesele jest w Pucku o 14 tej a Panna Młoda ma na imię Jolka 

Pokaż Pannę Młodą ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dariusz Grenda napisał:

Pokaż Pannę Młodą ? 

Jak byś chciał bilet na mecz, to też nie będziesz wiedział jak zagrają, jak ten mecz będzie wyglądał.?

Więc nie wybrzydzaj- zainteresowany lub nie ☺️?

Edytowane przez MrProper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

Jak byś chciał bilet na mecz, to też nie będziesz wiedział jak zagrają, jak ten mecz będzie wyglądał.?

Więc nie wybrzydzaj- zainteresowany lub nie ☺️?

To jak już mam się poświęcić, to niech poda ile na tym zarobię, ile ma na koncie :P Całość część po rozwodzie przekażę na Fundację dla Ryb :)

A gdybym miał wybierać, to wiadomo, jadę na mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wytwórnia narkotyków gdzieś w Kolumbii. 
- Wyjątkowo dobra wyszła mi ostatnia partia - mówi młody chemik. 
- Niby dlaczego? - pyta boss. 
- Nieco towaru spadło mi na podłogę, na której był ślimak - wyjaśnia chemik. 
- No i co? - dopytuje boss. 
- No i do tej pory gdzieś tu biega - odpowiada chemik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mav3rick przypomniał mi o kawałach o zajączku i niedźwiedziu, więc daję kawał, który mi się właśnie przypomniał :P

Młody zając poszedł do pierwszej pracy, po zakończeniu zmiany odebrał od szefa zasłużoną dniówkę i udał się do sklepu, gdzie kupił wino, które spożył pod miedzą i usnął. Po chwili przechodzi niedźwiedź, którego partnerka wyjechała na dłużej, więc biedaczyna strasznie wyposzczony. Patrzy misiek na zajączka i sobie mówi:

- kurde nie ma nikogo, nikt nie widzi, nie będę sobie robił w domu odcisków na rękach, tylko "cyknę" sobie zająca, jemu i mi od tego nie ubędzie. 

Jak pomyślał, tak zrobił.

Kolejnego dnia sytuacja się powtarza, zajączek do pracy, dniówka do kieszeni i do sklepu po wino. Ponieważ był młody ponownie po wypiciu trunku usypia pod miedzą. Jak zwykle tą trasą przechodzi niedźwiedź, któremu spodobała się zabawa z "ciasnym" zającem i  "temat" powtarza. Rankiem budzi się zając i szerokim krokiem idzie biedaczyna do pracy. Ponownie po zakończeniu pracy odbiera dniówkę, idzie do sklepu  i mówi do sprzedawcy:

- poproszę piwo, bo po winie to mnie tyłek strasznie boli :P:champagne-2010:

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada dla tych co już nie wiedzą jak tłumaczyć swojej ukochanej kolejne inwestycje w sprzęt wędkarski...

Kochanie, nie jesteś zadowolona z prezentu? (zapytał mąż swoją lubą)
- Niespecjalnie. 
- No, ale wydałem na niego 700 złotych.
- I tak mi się nie podoba.
- Kochanie, ale to naprawę wysokiej klasy sprzęt.
- Do cholery przecież, to wędka. Wiesz że nie wędkuję.
- To może chociaż mi się przyda.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarski nowicjusz pyta się starego,  wędkarskiego wygę - na co najlepiej biorą okonie ? Ten mu doradza : białe robaki, czerwone robaki, rosówki... Ale początkujący dalej drąży temat, bo nie wie co to są rosówki. I słyszy , ze są to duże dżdżownice, żyjące w norkach w ziemi. I, że najlepiej je łapać w nocy, po rosie,  oświetlając  latarką ręczną powierzchnię trawnika . A jak się chce łapać w dzień, to wystarczy do ziemi podłączyć akumulator z samochodu i zawsze parę sztuk wyskoczy.  Postanowili, że za dwa dni połowią obok siebie. Stary wyga miał zaopatrzyć ich w białe, a nowicjusz złapać kilkanaście rosówek

W umówionym miejscu i czasie spotykają się... Przy witaniu się "stary" wędkarz zauważa, że twarz młodego jest bardzo pokiereszowana. Cała w plastrach, a pod oczami olbrzymie śliwy. Co się stało ?

No, zrobiłem tak,  jak Pan kazał : podjechałem na łąkę sąsiada i podłączyłem akumulator i ... wyskoczyły 4 sztuki. Pomyślałem sobie, że ten akumulator coś słabo kopie i przywlokłem z domu drugi, i uziemiłem dwa ..... wyskoczyło 8 sztuk.

Doszedłem do wniosku, że to jeszcze za mało na nas dwóch i zauważyłem, że obok stoi słup wysokiego napięcia ... No, coś Pan zrobił ?? Pewnie poraził Pana prąd ? Nie, nie prąd mnie nie poraził bo się zabezpieczyłem, tylko jak podłączyłem przewody do ziemi to...wyskoczyli górnicy i mi manto spuścili !

 

:grin-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...