Skocz do zawartości

Czesław Czech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, Elvis napisał:

Podaj jeszcze głębokość i rodzaj dna. Jakie gatunki ryb poza linami Cię interesują? Więcej info...

Duże ryby typu leszcz i lin i medalowe płotki. 
Głębokość 4 - 6m. Dno lekko, minmalnie muliste lub twarde. Tak mi się wydaję El Professore @Elvis :P (jezioro Czarne i Margonin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Grendziu napisał:

Dobra mamy wtorek, więc jakby do piątku doszło zamówienie to byłbym wdzięczny.

Metoda: feeder, nęcę spombem inną zanętą, łowię na koszyk inną zanętą z dużą ilością pinki lub białych, kolorowych.

Na spławik czasami szukam linów z jokeresem.

Miejscówka: jezioro.

Zamówienie 30kg - proszę o podpowiedź fachowca i zestaw na moją wodę :icon_arrow1:jakby doszło do piątku to super :P

 Ja często do koszyka używam ziemi z zanęty lub mieszanki gliny i ziemi. Również podaje zanętę z procy, jeśli  dno jest twarde to używam gliny wiążącej, a gdy mam dość miękko to mieszam glinę i ziemie ze sobą by uzyskać pulchna mieszankę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Czesław Czech napisał:

 Ja często do koszyka używam ziemi z zanęty lub mieszanki gliny i ziemi. Również podaje zanętę z procy, jeśli  dno jest twarde to używam gliny wiążącej, a gdy mam dość miękko to mieszam glinę i ziemie ze sobą by uzyskać pulchna mieszankę  

Zrób proszę zestaw do wysyłki 30kg wg swojego uznania plus w tym oczywiście klej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie te informacje. Z rzeką jest trochę "łatwiej" trudniej jest za to dobrać odpowiednią spoistość, ciężar i konsystencję.

Dla mnie glina i ziemia służy jako nośnik jokersa i do tworzenia dywanu na zawodach. W rekreacyjnym wędkowaniu glin używam rzadko, ale to głównie dlatego, że mi się nie chce dźwigać i szkoda mi czasu na przygotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elvis napisał:

To nie dla mnie te informacje. Z rzeką jest trochę "łatwiej" trudniej jest za to dobrać odpowiednią spoistość, ciężar i konsystencję.

Dla mnie glina i ziemia służy jako nośnik jokersa i do tworzenia dywanu na zawodach. W rekreacyjnym wędkowaniu glin używam rzadko, ale to głównie dlatego, że mi się nie chce dźwigać i szkoda mi czasu na przygotowania.

:) ja mieszkam 300 m od rzeki Odry i tutaj nie obejdzie się bez gliny nawet rekreacyjnie chyba ze połów uklejek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, Czesław Czech napisał:

:) ja mieszkam 300 m od rzeki Odry i tutaj nie obejdzie się bez gliny nawet rekreacyjnie chyba ze połów uklejek :D 

@Czesław Czech podaj zestaw tutaj jaki mi przygotowałeś.

A dane do przelewu i kwotę na priv poproszę, a ja podam dane do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka to rzeka. Rządzi się swoimi prawami. Podobnie jak zawody w których nie wolno donęcać ciężką zanętą i wtedy ta zasadnicza ma bardzo duże znaczenie. Musi być tak sklejona i nawilżona by pracowała przez całą turę. Nie ma miejsca na błędy.

Zawody wygrywają z reguły Ci którzy tych błędów popełnili najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię łowić na rzecze bo nigdy nie wiem co będę łowić, nurt zawsze mnie zaskakuje zwłaszcza nie wyciągniętymi rybami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...