Skocz do zawartości

Blogi w dlaRyb.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z przykrością muszę zgłosić ze jak jestem na blogu i daje wpis to mam tylko "zgłoś wpis" opcja edycji  pojawia się jakiś czas tylko po utworzeniu a potem zauważyłem ze pisze jak chce edytować ze czas się skoczył lub wpis został usunięty skontaktuj się ... coś w tym stylu, wiec jeśli jest możliwość to proszę  dodać mi opcje edycji 

dodano 6 minut temu

Edytowanie znika nawet na forum po czasie około 5 minut 

Edytowane przez Czesław Czech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upsss:o Przepraszam @Czesław Czech . Ja mam aktywne "akcje wpisu" i mogę edytować, ale może wynika to z funkcji moderatora. Jeśli Ty takiej opcji nie widzisz to faktycznie nie możesz niczego zmienić. Mam nadzieję, że funkcja ta będzie niedługo aktywna, lecz póki co mogę Tobie zaproponować swoją pomoc... jeśli zechcesz to chętnie poprawię Twój wpis (napisz co zmienić - dla mnie to żaden problem);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mała napisał:

Upsss:o Przepraszam @Czesław Czech . Ja mam aktywne "akcje wpisu" i mogę edytować, ale może wynika to z funkcji moderatora. Jeśli Ty takiej opcji nie widzisz to faktycznie nie możesz niczego zmienić. Mam nadzieję, że funkcja ta będzie niedługo aktywna, lecz póki co mogę Tobie zaproponować swoją pomoc... jeśli zechcesz to chętnie poprawię Twój wpis (napisz co zmienić - dla mnie to żaden problem);)

Ale mam plecy :D a tak jest mały kłopot, jak jest edycja czasowa to może po prostu ją włączyć by była zawsze. Ale i tak dziękuje ci za pomoc jaka oferujesz. Ja będę zgłaszał jakieś problemy jeśli się pojawią ... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Czesław Czech napisał:

Ale mam plecy :D a tak jest mały kłopot, jak jest edycja czasowa to może po prostu ją włączyć by była zawsze. Ale i tak dziękuje ci za pomoc jaka oferujesz. Ja będę zgłaszał jakieś problemy jeśli się pojawią ... 

 

Zgłaszać problemy trzeba, żeby można było usprawnić i ułatwić Wasze działania na forum.

Na ustawieniach się nie znam, ale nasz Quba pewnie coś pozmienia, jeśli będzie taka możliwość.

 

PS. (prawie) zawsze do usług ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...