Skocz do zawartości

Echosonda Deeper


RS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez zrywu to niestety niewiele ~50,70m. Może to też zależeć od telefonu.
Czas nie pozwolił aby dobrze zestroić router z tą sondą, a szkoda bo było to dla mnie ważne.

Może kiedyś będzie mi dane dopaść taką i na spokojnie to zrobię. Laptop będzie konieczny. Teraz już wiem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Romans Fundacji "dla Ryb" oraz marki Deeper rozpoczął się na targach w Poznaniu. Dziś wg obietnicy otrzymaliśmy paczkę. 

Echosonda będzie testowana przez nas oraz naszych gości głównie na łowisku w Nienawszczu, oprócz tego jeśli ktoś z forumowiczów chciałby sprzęt na testy np. w zamian za fajny artykuł, proszę o priv. 

W imieniu Fundacji bardzo dziękuję :champagne-2010:

received_297954821097397.jpeg

IMG_20190418_145315.jpg

received_571079070054759.jpeg

received_400981647391536.jpeg

received_309427183059695.jpeg

IMG_20190418_145050.jpg

IMG_20190418_145039.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Grzes77 napisał:

Super pomysł na taką "współpracę", to taka obopólna korzyść. Dawaj to na główną, a w szczególności na materiał promują łowisko :champagne-2010:

Tak to też właśnie wymyśliliśmy. Trzeba mieć czas na testy, ale kto wie, może chwila w święta :D:39icon::D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pany wiem , ze kilka osob z Forum posiada te cudenko ... Sam osobiscie zastanawiam sie occ w chwili obecnej jest to marzenie , ale... :) ... Na Forum juz jest duzo opisane , ale troche juz czasu mineło wiec wasze doswiadczenie jest wieksze ... Glownie ma sluzyc do pokazywania  dolkow , spadow , wyplycen , temperatury , roslinnosci  itp ... Z tego co widze jest kilka modeli a ceny od 400-1300 zł , ktory byscie polecili na start , moze gdzies uzywka sie trafi w dobrej cenie . 

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem ciekaw co i jak. Udało mi pożyczyć na chwilę Deepera. Po 3 rzutach dałem spokój. Upierdliwy system kiedy łowisz samemu.

Cieszę się, że nie kupiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...