Skocz do zawartości

Echosonda Deeper


RS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ma swoje wady i zalety. Jeśli chcesz do tego co napisałeś, to bez problemu da radę. Ma fajny uchwyt na wędkę, gdzie wstawiasz tel i wszystko funkcjonujonuje bardzo dobrze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Hotpoint napisał:

Też byłem ciekaw co i jak. Udało mi pożyczyć na chwilę Deepera. Po 3 rzutach dałem spokój. Upierdliwy system kiedy łowisz samemu.

Cieszę się, że nie kupiłem.

Uuu to ciekawe spostrzeżenia, no ale po trzech rzutach tak bywa :D

Ja uważam jednak, że to podstawowy gadżet, gdy jadę na nieznaną mi wodę. Daje dobre odczyty, strukturę dna, temp powierzchni wody, pół godziny i wiem orientacyjnie gdzie łowić, gdzie i na jakiej głębokości są ryby, zatopione drzewo, lub wysokie podwodne badyle. Mam pro + i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na tą sondę, mimo, że kosztowała mnie około tysiąca. Rzucić można nim daleko, jednak nigdy nie próbowałem czy można osiągnąć 100m, nie miałem takiej potrzeby, ale z 70m sygnał odbierałem spoko. Minus jest jeden przy tym gadżecie, nie nad każdym łowiskiem mamy neta, a jest on niezbędny do łączenia sondy z Deeperem :champagne-2010:

A i jeszcze jedno. Mam ten uchwyt do wędki, ale z obawy o telefon kładę go na wiaderku, lub ktoś mi telefon trzyma w łapie, gdy nie jestem sam na łowisku :champagne-2010:

Kiedyś na jednym z łowisk znalazłem fajną zatoczkę, łowiłbym tam tą bank, gdybym nie miał Deepera, jednak gdy nim przesądowałem wyszło, że głębokość do 6m, ryb nie widać, a zielsko do 4m, tylko 2m lustra wody. Tak więc moim zdaniem to bardzo dobry i pomocny gadżet :champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzes77 napisał:

Uuu to ciekawe spostrzeżenia, no ale po trzech rzutach tak bywa :D

Ty mnie tu Grzesiu nie oczerniaj, bo Cię podam na milicję i się skończy :39icon:

Polecam spinning z brzegu, o którym pisałem w domyśle wyżej to odechce Ci się po 3 rzutach, bo nie będziesz co miejscówkę tym nawalał, bo kiedy łowić :39icon:

Dla gliździarzy pewnie się nadaje ;)

 

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie tu Grzesiu nie oczerniaj, bo Cię podam na milicję i się skończy :39icon:
Polecam spinning z brzegu, o którym pisałem w domyśle wyżej to odechce Ci się po 3 rzutach, bo nie będziesz co miejscówkę tym nawalał, bo kiedy łowić :39icon:
Dla gliździarzy pewnie się nadaje
 
Hubert łowi na feedery, więc dla niego bardzo dobra opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

a uważam jednak, że to podstawowy gadżet, gdy jadę na nieznaną mi wodę.

Od kilku lat posiadam chińską sondę bezprzewodową. Pokazuje mniej więcej dno. Troszkę ryby. Bardzo podstawowa wersja.

Po tym czasie wiem, że to bardzo przydatny gadżet w kwestii nowych wód. Dzięki temu udało mi się złowić mojego rekordowego leszcza, bo po prostu wiedziałem gdzie rzucać. Oczywiście musiałem go sobie przygotować, podnęcić, posiedzieć noc, itp, ale sonda pomogła mi wytypować potencjalną miejscówkę - rynnę starorzecza. Więc dla gruntowców, którzy łowią w wielu miejscach i nie mają rozeznanej wieloletnim doświadczeniem wody jest to przydatna zabawka. Niekoniecznie deeper za 1000+, ale choćby zwykła, najtańsza. Oczywiście jak ktoś ma spory budżet, to czemu nie deeper.

Natomiast nie szedłbym w uniwersalność tej sondy. Do spinningu, na łódź, czy pod lód, to raczej średni zakup. Bardziej na zasadzie, jak już mam, to lepsze to, niż nic.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witojcie  kamraty ? trochę czasu minęło od ostatniego wpisu więc zapewne macie większe doświadczenie z Deeper em :) chciałem zasięgnąć waszej opinię na jego temat Deeper pro albo Deeper start Glownie potrzebuje to do znalezienia odpowiedniego miejsca i postawienia tam markera Warto kupić to ustrojstwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...