Skocz do zawartości

Wędki spinningowe i castingowe z pracowni


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
8 minut temu, Hotpoint napisał:

Jestem na NIE ?

Przy takiej masie dostępnego sprzętu można wybierać na maxa bez potrzeby cudowania "w pracowni".

 

 

Myślę, że do tego kiedyś dojdę, ale na razie się zabawię :) Nie dam na pewno za kij seryjny 4tyś np marki W... bo nie tędy droga.
Jak wtopię w tym roku, to będę odkładał kasę na targi za rok i tam powymieniam trochę. Powoli małymi kroczkami coś zbuduję, mam nadzieję, a wybredny jestem niestety.
Nawet w Aventusach po czasie bym coś zmienił, ale to jest feeder, więc nie zaśmiecam tutaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Grendziu napisał:

 Nie dam na pewno za kij seryjny 4tyś np marki W... bo nie tędy droga.

Cholera, martwię się że dasz. Sorki że wcinam się w dyskusję, ale ty hamulców nie masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Cholera, martwię się że dasz. Sorki że wcinam się w dyskusję, ale ty hamulców nie masz. 

1,5mln Euro za jacht całoroczny max, więcej nie dam, choćbyś mnie biczował, tej bariery nigdy nie przekroczę. Obiecuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj decydując się na kij z pracowni trzeba wiedzieć czego się chce. Znam ludzi co mają 10 samych okoniowek. Pod dropszota, jig, główka, kogut, twitch, texas, blaszka, jezioro, rzeka, brzeg, łódź . Naprawdę tacy są, także Gerdziu nie jesteś zły...
Tylko Ty puki co wybrzydzasz z wyglądem - gorzej jak baba w obuwniczym.
Jestem przekonany że z tego kija będziesz zadowolony i w końcu trafimy w twój wizualny gust.
Na kolejne jak się zdecydujesz bez konkretów to nie przyjmę zlecenia
A tak BTW. jest jerkowy kijek do wzięcia nówka - koledze nie podpasował, na priva podeślę fotki.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, tobiasz napisał:

A tak BTW. jest jerkowy kijek do wzięcia nówka - koledze nie podpasował, na priva podeślę fotki.

Dawaj tutaj z cena parametrami, wszystkim, gram w otwarte karty ?????

 

12 minut temu, tobiasz napisał:

Jestem przekonany że z tego kija będziesz zadowolony i w końcu trafimy w twój wizualny gust.

Z tym to też mam problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:
15 minut temu, tobiasz napisał:

 w końcu trafimy w twój wizualny gust.

Z tym to też mam problem???

@Grendziu może zacznij łowić z zamkniętymi oczami. Jeden problem mniej.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kijków z drugiej ręki kolega ma coś takiego:

Lemax(brat xzogi),model slimax 10kg,niestety źle opisany na BRC,trochę mi się zdublowal... Cw wg opisu forumowych rodbuidlerow 25-100/198 długi,balnk smukły,mięsisty o typowo szczupakowym ugięciu,z serii tych "trudnych do zniszczenia" ...monoblank uzbrojony spiralnie,w Fuji alconity,sic szczyt,uchwyt Fuji acs,korek z niebieskimi akcentami pod kolor blanku,omotka w kolorze blanku,seledyn do dodania tego czegoś,nieziemski odcień samego blanku!,wykonanie na najwyższym poziomie. kij nowy odebrany parę dni temu,cena 1000zl

received_886561085425377.jpeg

received_853900478733720.jpeg

received_684756982406692.jpeg

received_160695305617428.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Wędki spinningowe i castingowe z pracowni

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...