Jump to content

Hejt wędkarski


Grendziu
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Od jakiś 3 lat prowadzę 3 grupy wędkarskie oraz od jakiegoś czasu fanpage "dla Ryb" plus jestem jednym z założycieli tego portalu. W zasadzie ten cały projekt "dla Ryb" powstał m.in. dzięki hejtowaniu. Zostaliśmy na innym z forów napiętnowani i nam podziękowano, ponieważ broniliśmy swojego zdania. A, że nasza grupa była dość mocna na początku i nie zgadzała się z GURU innego portalu postanowiliśmy zrobić coś swojego, coś aby być bardziej wierzytelnym dla społeczności, którą chcemy tutaj zbudować. Na mnie osobiście nic nie działa bardziej motywującego jak ktoś nie wierzy  w moje słowa i próbuję mi udowodnić, że....

Jednym z naszych celów fundacyjnych  jest edukacja, czyli podnoszenie poziomu wiedzy wśród społeczeństwa za pomocą m.in. tego forum. Na trudne pytania czy tematy, chcemy odpowiadać wiedzą, wszak wśród nas jest kilka uczonych osób i to one wyraziły chęci i wolę edukowania nas z zakresu całej ichtiofauny. I dzięki im z góry za to.

Ja dodam od siebie, że dzięki hejterom dostaję moc do działania, mam i zawsze miałem szczere intencję co do zarządzania własną wodą i wodami, a to czy ktoś krzyczy, że zabrałem rybę czy nie, to się z tego śmieje, w tym roku 100% ryb wypuściłem, czasami dla przekory napiszę, że zrobiłem z ryb mielone. Idę może z kolegami z tym projektem pod prąd, bo nie jesteśmy czysto wędkarscy, ale też EKO, więc nie każdemu nasze działania mogą się docelowo spodobać, ale na pewno chcemy pomóc, chcemy się rozwijać i chcemy razem zbudować w Polsce coś nowego z hejtem lub też w przypadku jego braku :)

Koledzy wędkarze brońcie swojego zdania, pod warunkiem, że wierzycie, iż Wasze intencję są słuszne i prawe. A krytykę i "znawcuuuuf", "zazdrośnikuuuuf" wirtualnych wykorzystajcie do promowania własnej osoby i swojego zdania:beer1:


"Hejt to przejaw braku świadomości społecznej. Troll czy też hejter, ponieważ głównie tej spolszczonej nazwy będziemy używali, najprawdopodobniej nie czuje tego, że sprawia innym przykrość. Bo przecież gdyby tak było, musielibyśmy go uznać za perwersyjnego sadystę" Michał Wawrzyniak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Grendziu napisał:

Od jakiś 3 lat prowadzę 3 grupy wędkarskie oraz od jakiegoś czasu fanpage "dla Ryb" plus jestem jednym z założycieli tego portalu. W zasadzie ten cały projekt "dla Ryb" powstał m.in. dzięki hejtowaniu. Zostaliśmy na innym z forów napiętnowani i nam podziękowano, ponieważ broniliśmy swojego zdania. A, że nasza grupa była dość mocna na początku i nie zgadzała się z GURU innego portalu postanowiliśmy zrobić coś swojego, coś aby być bardziej wierzytelnym dla społeczności, którą chcemy tutaj zbudować. Na mnie osobiście nic nie działa bardziej motywującego jak ktoś nie wierzy  w moje słowa i próbuję mi udowodnić, że

Pamiętam te tasiemcowe rozmowy.Twoje ,Kotwica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
41 minut temu, stas1 napisał:

Pamiętam te tasiemcowe rozmowy.Twoje ,Kotwica

A ja przyznam się, że raz czy dwa przeczytałem wątek o firmie którą reprezentowałeś w tym roku i włos mi się jeżył na głowie... M.in. dlatego też powstał ten wątek. Sam jestem hejterem Lecha Poznań w innym wątku, ale pewnie gdybym usiadł przed skalą problemów z którym boryka się klub, to nie wiem czy dałbym radę, z pewnością nie dałbym rady...

Z trollowania można wyciągnąć pozytywy, a zazdrośnikom powiedzieć Ciao. W końcu ja sam wiem co zrobiłem i ja sam wiem co robię na co dzień :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
48 minut temu, stas1 napisał:

W jakim sensie włos Ci się jeżył na głowie.u mnie jest wszystko udokumentowane

Chodziło mi o jakieś żale ludzi postronnych, zazdrość itd. Trzymałem Twoją wersję wydarzeń, bo Ty byłeś najbliżej i Ty wiedziałeś co robisz. W pierwszym poście wątku starałem się wszystko ująć, taki filozoficzny przekaz. Nie ulegajmy hejtowaniu, czyli negatywnym komentarzom, bo one zawsze będą, skupmy się na tym co lubimy i jak robimy, a resztę puszczajmy w powietrze. Ja staram się być odporny na krytykę, co nie oznacza, że czasami się we mnie nie zagotuję na maksa.

Na początku istnienia tego portalu chciałem iść ponad podziałami, zaprosić wszystkich do ogólnej dyskusji na temat przyszłości naszych wód. Miał to być portal zgody i pojednania poparte działaniem. Bez względu czy to miał być Kamil Walicki, Gutkiewicz, czy inny Górek, a nawet Lucjan. Dziś wiem, że się nie da, wiem, że wielu krzyczy, a mało ludzi chcę zmian, a tym bardziej pomóc w tych zmianach. Czasami miałem zwątpienia w ten projekt, ale dziś wiem, że mimo, że odbijam się od kolejnych drzwi to kiedyś znajdę ten złoty środek i coś powstanie, ale już nie dla wszystkich, tylko wybranych, dla tych co faktycznie chcą lepszego jutra naszych wód :beer1:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I tak trzymajmy,wypuszczanie ryb ,godne traktowanie łowisk i ich mieszkańców to cel.Jeżeli choć jedna osoba zmieni podejście to już było warto, a na  resztę        ( trzeba się tego nauczyć)

14083_597654330369513_4890342212449229305_n.jpg

Edited by stas1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wiecie? Miałem niedawno, moment zwątpienia. Dość forów, ludzi piszących. Zatęskniłem za bezinternetowym życiem. 

I powiem wam, dobrze mi z tym było. Ale wracam tu. Mam tu przyjaciół. Łysą pyrę, wrednego narcyza! ;):champagne-2010: Który, ugościł mnie, we własnym domu jak rodzinę. 

Daniela. Mordę warszawską. Człowieka duszę i oddanego ludziom. Stacha? Wielkolud jeden. Szczera morda z dolnego śląska.:duchamp:I nawet Andrzeja wspominam. Wypiął się na nas totalnie. Nie umiem mu tego darować. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Dnia 1.09.2016 o 21:39, stas1 napisał:

No i przyjaciela Glizdziarza znad Odry. Wasze zdrowie nieustające

rybomania.jpg

Skąd ja znam te zdjęcie... Nie ma to jak Rybomania :P

dodano 27 minut temu

A Ciebie "synku" "tatku" @ArekH brakowało i to bardzo, wszyscy tęskniliśmy :icon_arrow1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...