Skocz do zawartości

Fotel CUZO


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ja uważam, że jak coś jest nasz rodzime i na poziomie, to wybieram Made In Poland. A o CUZO II nie trzeba się wstydzić. Dawać 800zł za De Luxe - po co? Tak to ma cały sprzęt łącznie na wypasie z fotelem. Sam nie wiem jak będę się czuł z dodatkowymi akcesoriami . Nie łowię wyczynowo, ani dla spinki, zawsze dawałem radę z wędką między nogami i łowiłem. Dla mnie każdy kolejny gadżet nad wodą to czas, czas w którym mogę łowić, najważniejsze jest usiąść i łowić, potem przestawiam i cuduję, wiem, że to nieprofesjonalne, ale jak Ty lubię łowić po swojemu.:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 20.12.2016 o 10:14, ArekH napisał:

:champagne-2010:  

Masz już fotelik, ciekaw jestem co dalej, jak go wyposażysz :P

Szczerzę, trochę ubolewam, że CUZO 2 nie ma tych podłokietników, choćby krótkich. Jak dla mnie to jednak jest to ułatwienie i odpoczynek na zasiadce. :)

Kto wie, może na Ryboanii zobaczymy CUZO 3 i jakąś przeróbkę jak tutaj :P

http://sklepdrapieznik.pl/sklep/glowna/19975-krzeslo-korum-x25-delux-accessory-chair.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna też optowałem niezmiennie za podłokietnikami. Jakiś czas temu, na próbę, zdemontowałem swoje przy Elektrostatyku. I zapomniałem o tym. 

Zwijając się z ostatniej zasiadki dopiero się pokapowałem że ich nie mam.O dziwo wcale mi ich nie brakowało, bo inaczej załapałbym w czasie wędkowania. 

Muszę dodać że przy zagraconym stanowisku, o wiele wygodniej było wstać czy usiąść. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
23 minuty temu, ArekH napisał:

Do niedawna też optowałem niezmiennie za podłokietnikami. Jakiś czas temu, na próbę, zdemontowałem swoje przy Elektrostatyku. I zapomniałem o tym. 

Zwijając się z ostatniej zasiadki dopiero się pokapowałem że ich nie mam.O dziwo wcale mi ich nie brakowało, bo inaczej załapałbym w czasie wędkowania. 

Muszę dodać że przy zagraconym stanowisku, o wiele wygodniej było wstać czy usiąść. 

Bardzo cenna uwaga kolego :champagne-2010: Właśnie te podłokietniki najbardziej mi spędzają sen z powiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić przeróbki i podłokietnik opuszczać tak jak przy fotelach w pociągu lub autobusie .  

@ArekHa czy pa odjeciu podłokietnika oparcie było stabilne?  Boję się czy się nie wyrwie do tyłu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jakub_wr napisał:

Trzeba zrobić przeróbki i podłokietnik opuszczać tak jak przy fotelach w pociągu lub autobusie .  

@ArekHa czy pa odjeciu podłokietnika oparcie było stabilne?  Boję się czy się nie wyrwie do tyłu.  

Nie zauważyłem żadnych różnic. Uważam że podłokietnik nie ma na to wpływu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 22.12.2016 o 12:54, ArekH napisał:

Nie zauważyłem żadnych różnic. Uważam że podłokietnik nie ma na to wpływu. 

Uważasz, że przy zasiadce 48h lub więcej nie chciałbyś aby odpoczął łokieć? Nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale zdarzyło mi się zmrużyć oczy na rybach na fotelu nie raz....

7 minut temu, ArekH napisał:

Panowie. Fajka neoprenowa pod 2 dolniki. 30, czy 40cm. Nie mam gdzie pomacać. 

Też z chęcią bym ogarnął :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...