Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że projekt już u zarania skupił kilkoro napaleńców. Mam wiec prośbę do :

@Mała, @Ruda, @Tench_fan, @Kotwic, no i oczywiście @Grendziu co by nie zanudzać tutejszych arcymistrzów  wędki, jakimiś tam projektami i nie zrażać ich w ten sposób do kultury przez duże "K" :D Aby, w związku z tym wyrazili swoje zdanie co do potrzeby utworzenia na tę okoliczność wewnętrznego forum. Jakie jest Wasze zdanie ?

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurek napisał:

Widzę, że projekt już u zarania skupił kilkoro napaleńców. Mam wiec prośbę do :

@Mała, @Ruda, @Tench_fan, @Kotwic, no i oczywiście @Grendziu co by nie zanudzać tutejszych arcymistrzów  wędki, jakimiś tam projektami i nie zrażać ich w ten sposób do kultury przez duże "K" :D Aby, w związku z tym wyrazili swoje zdanie co do potrzeby utqorzenia na tę okoliczność wewnętrznego forum. Jakie jest Wasze zdanie ?

Ja, jak zawsze za Szanowny @Jurek

???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuję się do większości.

Nie rozumiem tylko dlaczego Jurek, tak wypycha innych do pierwszego szeregu.

Na podstawie tego jak pisze - zwróćcie uwagę na wierszyki o robakach - tj. przynętach, to On będzie grał pierwsze skrzypce.

Aby coś trafiło do dzieciaków musi być zabawne, ciekawe. Jego wiersze są jak śpiew słowika na letnim niebie, moje jak kwilenie ptaszka ze złamanym skrzydłem.

Na innym gruncie wyrosły, brak im takiej pogody, mają swoiste nostalgiczne piętno.

Będę się bardzo starał, pisać dla dzieci to arcytrudne zadanie, ale w tej kategorii może być tylko jeden zwycięzca.

To jego wierszyki przypadną do gustu wam i ewentualnie dzieciakom, o ile do realizacji dojdzie.

Nie wycofuję się wszakże, u mnie słowo droższe pieniędzy, ale śmiało oddaję Mu palmę pierwszeństwa.

Uwaga : Funkcjonowanie "zamkniętych for" jest dla mnie zagadką, więc trzeba będzie mi to wyjaśnić "łopatologicznie" :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jurek napisał:

Widzę, że projekt już u zarania skupił kilkoro napaleńców. Mam wiec prośbę do :

@Mała, @Ruda, @Tench_fan, @Kotwic, no i oczywiście @Grendziu co by nie zanudzać tutejszych arcymistrzów  wędki, jakimiś tam projektami i nie zrażać ich w ten sposób do kultury przez duże "K" :D Aby, w związku z tym wyrazili swoje zdanie co do potrzeby utworzenia na tę okoliczność wewnętrznego forum. Jakie jest Wasze zdanie ?

Dobry pomysł i popieram.:P
Swą odpowiedź rozwinę później jak będę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tench_fan napisał:

Dostosuję się do większości.

Nie rozumiem tylko dlaczego Jurek, tak wypycha innych do pierwszego szeregu.

Na podstawie tego jak pisze - zwróćcie uwagę na wierszyki o robakach - tj. przynętach, to On będzie grał pierwsze skrzypce.

Aby coś trafiło do dzieciaków musi być zabawne, ciekawe. Jego wiersze są jak śpiew słowika na letnim niebie, moje jak kwilenie ptaszka ze złamanym skrzydłem.

Na innym gruncie wyrosły, brak im takiej pogody, mają swoiste nostalgiczne piętno.

Będę się bardzo starał, pisać dla dzieci to arcytrudne zadanie, ale w tej kategorii może być tylko jeden zwycięzca.

To jego wierszyki przypadną do gustu wam i ewentualnie dzieciakom, o ile do realizacji dojdzie.

Nie wycofuję się wszakże, u mnie słowo droższe pieniędzy, ale śmiało oddaję Mu palmę pierwszeństwa.

Uwaga : Funkcjonowanie "zamkniętych for" jest dla mnie zagadką, więc trzeba będzie mi to wyjaśnić "łopatologicznie" :$

Radku !  Nie denerwuj mnie ! >:(

 

Na nic zdadzą się uniki,

Na nic płacze, jęki, kwiki,

Co Ty - bez ładu i składu  ?

Wspólnie dajmy tutaj czadu ! :D

 

Do forum zamkniętego maja dostęp tylko bezpośrednio zainteresowani. Przydałoby się z powodów, o jakich wspomniałem wcześniej, no nie ?

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie i Panie to nie jest rywalizacja. To ma być zabawa. Jak ktoś napisze jeden wierszyk to będzie super, jak komuś się nie uda trudno. Jedni mają więcej czasu, inni mniej. Uważam, że w takiej grupie jaka tworzycie całemu projektowi może to wyjść tylko na dobre?

Postaram się zbudować dla Was forum zamknięte, jeśli mi się nie uda, to poproszę @kleszcz o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...