Skocz do zawartości

Bzdury i pierdoły


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu, dłuższego czasu, bo jakoś tak od kwietnia robię remont pokoju ? Długo, no ale co zrobić ;) Na początku wpadłem na pomysł, żeby w pokoju postawić kozę. Pomysł nie był w ogóle związany z brakiem węgla itp., po prostu stwierdziłem, że jak będą takie dni jak teraz - trochę ciepło, trochę zimno, to  będzie warto podpalić drewnem. Teraz, kiedy okazało się jakie są problemy z opałem, to można powiedzieć, że koza jest oszczędnością i to bardzo sporą :D:D  Zawsze marzyłem o kominku, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

d97e7a32f49f.jpg

 

Z trochę innej beczki
Szukam takich haczyków.

0134fa275156.jpg

Kiedyś miał takie Mustad (sygnował je jeszcze u nich swoim nazwiskiem Alan Scotthorne), kiedy je wycofali znalazłem podobne Gamakatsu, potem znowu wycofali serię, znalazłem bardzo podobny model też w Gamakatsu i znowu dupa. Kolejna seria wycofana. Ten akurat to Ignesti, seria 404D, ale w żadnym sklepie polskim nie ma. Może komuś z Was rzucił się taki w oczy? Nie patrzyłem chyba tylko w haczykach marki Owner, ale te omijam bardzo szerokim łukiem. Jak nie inaczej, to zostanie ebay,



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grych napisał:

Od jakiegoś czasu, dłuższego czasu, bo jakoś tak od kwietnia robię remont pokoju ? Długo, no ale co zrobić ;) Na początku wpadłem na pomysł, żeby w pokoju postawić kozę. Pomysł nie był w ogóle związany z brakiem węgla itp., po prostu stwierdziłem, że jak będą takie dni jak teraz - trochę ciepło, trochę zimno, to  będzie warto podpalić drewnem. Teraz, kiedy okazało się jakie są problemy z opałem, to można powiedzieć, że koza jest oszczędnością i to bardzo sporą :D:D  Zawsze marzyłem o kominku, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

d97e7a32f49f.jpg

 

Z trochę innej beczki
Szukam takich haczyków.

0134fa275156.jpg

Kiedyś miał takie Mustad (sygnował je jeszcze u nich swoim nazwiskiem Alan Scotthorne), kiedy je wycofali znalazłem podobne Gamakatsu, potem znowu wycofali serię, znalazłem bardzo podobny model też w Gamakatsu i znowu dupa. Kolejna seria wycofana. Ten akurat to Ignesti, seria 404D, ale w żadnym sklepie polskim nie ma. Może komuś z Was rzucił się taki w oczy? Nie patrzyłem chyba tylko w haczykach marki Owner, ale te omijam bardzo szerokim łukiem. Jak nie inaczej, to zostanie ebay,



 

W kwestii kozy - mądrze i rozsądnie, bo idą bardzo złe czasy. I, niestety, jestem tego pewien. Kwestia tygodni, jak sądzę.

A jeżeli chodzi o haczyki - przejrzyj, proszę, ofertę VMC. Srany-kamasany, a VMC jest dla mnie dyrektorem knajpy, w której piją kamasany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Linek727 napisał:

W kwestii kozy - mądrze i rozsądnie, bo idą bardzo złe czasy.

K.... Dobrze że chata stawiana w latach 70tych i mam przewód kominowy w scianie nośnej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ArekH napisał:

K.... Dobrze że chata stawiana w latach 70tych i mam przewód kominowy w scianie nośnej. 

 

Moja trochę wcześniej i w każdym pomieszczeniu mam przewód kominowy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, grych napisał:

Od jakiegoś czasu, dłuższego czasu, bo jakoś tak od kwietnia robię remont pokoju ? Długo, no ale co zrobić ;) Na początku wpadłem na pomysł, żeby w pokoju postawić kozę. Pomysł nie był w ogóle związany z brakiem węgla itp., po prostu stwierdziłem, że jak będą takie dni jak teraz - trochę ciepło, trochę zimno, to  będzie warto podpalić drewnem. Teraz, kiedy okazało się jakie są problemy z opałem, to można powiedzieć, że koza jest oszczędnością i to bardzo sporą :D:D  Zawsze marzyłem o kominku, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

d97e7a32f49f.jpg

 

Z trochę innej beczki
Szukam takich haczyków.

0134fa275156.jpg

Kiedyś miał takie Mustad (sygnował je jeszcze u nich swoim nazwiskiem Alan Scotthorne), kiedy je wycofali znalazłem podobne Gamakatsu, potem znowu wycofali serię, znalazłem bardzo podobny model też w Gamakatsu i znowu dupa. Kolejna seria wycofana. Ten akurat to Ignesti, seria 404D, ale w żadnym sklepie polskim nie ma. Może komuś z Was rzucił się taki w oczy? Nie patrzyłem chyba tylko w haczykach marki Owner, ale te omijam bardzo szerokim łukiem. Jak nie inaczej, to zostanie ebay,



 

dobyr wybór koza, tanio i wystarczy na teraz, też się przeprosiłem z nią :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś pojechać nad Wisłę poganiać klenie, bo tego gatunku brakuje mi w naszej zabawie i gdybym złowił większą sztukę sztukę niż @Splot i do tego ze dwa wymiarowe, to bym mógł go wyprzedzić w tabeli. Los tak chciał, że wczoraj do kieratu poszedłem na 6:00 na zwykłą szychtę (nie dyżur zdarzeniowy) i przed 13:00 dowiedziałem się, że mamy klasyczne 148kk. No i czar prysł, wiedziałem, że wyjdę z kieratu późno i tak się stało, bo w domu byłem o 3:00 rano. Dobra nie o tym, przez ten niefart wstałem dopiero teraz i zbieram się ponownie do kieratu, więc w punktacji naszej zabawy nic już nie dorzucę ???

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba @kleszcz naprawi wstawianie zdjęć to wstawię opis kołowrotka Daiwa 7HT wraz ze zdjęciami. Dostałem go do naprawy po kąpieli w morzu.

daiwa-7ht-2021-1.jpg

 

Edycja:

W ramach rozliczenia dostałem wędkę Zebco Express Feeder 10ft z dwiema szczytówkami.
Tuba w gratisie, wiem wędka nie porywa ale to i tak przeznaczę na prezent dla kolegi który szukał taniego feedera.

Edytowane przez NPC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...