Skocz do zawartości

Łowisko Rybieniec


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja podepnę się pod temat xD 253 blaty kuchenne w okleinie, mimo że pogoda nie bardzo bo intensywne opady deszczu są, ale to na zewnątrzobecnie do godziny ok 4ej przewidziany brak aktywności związany z brakiem zanęty pfuu materiału roboczego. Ale załoga nie wykazuje oznak stresu, wręcz widać radość, gdyż o tej porze grube ryby w tarliskach do rana, przez co drobnica ma luz ;) ok 4ej przewidziany chwilowy zrwy co by ok 6ej w momencie wejścia na łowisko pfuu magazyn, gruba ryba pfuu szefostwo widziało oznaki zerowania yyy pracowania ;)@Grendziu jestem z Tobą ;)

Aaa bym zapomniał, drobnica by trzymała się w aktywności odpowiednio jest nęcona tzn pojona atraktorami wysoko kofeinowymi, jak i donęcana owocowami, jak i warzywami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    14

  • MjMaciek

    5

  • Kotwic

    3

  • Ostap

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Niestety  nadal bez brań. Zawiódł po raz kolejny Ringers,  także orzeszki tygrysie i The Key Nash jakoś nie ogarnął tematu...

 

Niepotrzebnie umieszałem tyle litrów zanęty, trzeba było bawić się stopniowo. Karpiarstwo ponownie mnie nie kupiło... szkoda, że na tej wodzie nie można  łowić na feeder...

Ponoć hitem na łowisko są w tym roku kulki o smaku Donalda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego kaczora?

Ciesz się że nad wodą jesteś!

Umiejętności to już pomijam hahahahaha

Stara angielska szkoła mówi mało i często a Ty tonę żarcia na raz!

Nie odrobiłeś lekcji!

Hahahahaha pozdro karpiaszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu pocieszę cie w tym tygodniu u nas na śląsku również jest słabo chłopaki dają mi info z różnych wód - rybka nie łyka

Co do towaru - jeśli nie przedobrzyłeś z ziarnami - kulkami - pelletem tłustym - to na mój nos w wodzie już nic nie ma po 12 godzinach ewentualnie chmurka została....

Gorsza sprawa gdy się trafi paru specjalistów i do wody wpuści 20-30 kuku parzonej o tej porze roku - bankowo rybka zatka się - i lipa

 

Pytałem cię czy cosik się spławiło - pokazało ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Maciej pisze. Rybki nie współpracują nigdzie. Nie szukałbym winy w przynętach czy zanęcie. Jeśli rybki nie pobierają to ani Kaczor, ani Donald nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MjMaciek napisał:

Grendziu pocieszę cie w tym tygodniu u nas na śląsku również jest słabo chłopaki dają mi info z różnych wód - rybka nie łyka

Co do towaru - jeśli nie przedobrzyłeś z ziarnami - kulkami - pelletem tłustym - to na mój nos w wodzie już nic niema po 12 godzinach ewentualnie chmurka została....

Gorsza sprawa gdy się trafi paru specjalistów i do wody wpuści 20-30 kuku parzonej o tej porze roku - bankowo rybka zatka się - i lipa

 

Pytałem cię czy cosik się spławiło - pokazało ....

Spławy były wieczorem tam gdzie nęciałem ... a dałem mało zanęty. Wg mnie dziś jest ten idealny dzień, najlepszy w roku ?

 

Zdezerterowałbym.  Teraz piwko jajecznica i w koce na 3h. 

Resztę wrażeń wieczorem na blogu. Ostatp łódkę chcę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, Ostap napisał:

Pewnie! Pan wygodny już narzeka że musi trochę powiosłować? :D hahaha

Dawaj zdjęcia potworów a nie marudzisz :D

Wytłumaczę Ci o co "kaman" jak zadzwonisz, bo jestem na tablecie, a tel mi klęknął na maksa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...