Skocz do zawartości

Tandem Baits czy Warmuz Baits


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie na takie opinie czekałem :) nie to że negatywne ale kogoś kto stosował :) 

Ja w tym sezonie oparłem się na T B efektów może i trochę miałem ale szału nie robi Kulki dobrze trzymają się włosa nawet po 6h w wodzie . Jednak robiłem testy i wydaje mi się , że słabo pracują bo nim się zaczną rozpadać mija baaardzo dużo czasu .

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie:

TB - już kiedyś pisałem stracił u mnie zaufanie 9 po prostu ryby mi na to już nie biorą ...) ale kilka lat temu jak w kulach była inna chemia to rybki brały aż trzeszczało : moimi ulubionymi nutami był rak , scopex - ale lata temu...

Te nowe sączące kulki z TB - kompletna klapa testowałem je w letniej wodzie - pas...

WB - jechałem w tym sezonie trochę na nie ( na rynku jest lepszy towar ) ale cosik łowi ta nazwa nie powiem

Donald - dobry w ciepłej wodzie

Punkt G w ciepłej i letniej

Co do kruchości - są przyzwyczajenia i praca - wiadomo założysz kulkę 5 dniówkę i po pięciu dniach dalej możesz rozłupywać nią orzechy.....Praca to sukces danej kuli (rozłup Wb i popatrz na strukturę kulki to nie masa typu gips tylko zmielone ziarna i struktura pod pracę kulki....)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtka widziałem kilka razy na żywo na Gryżycach mieszka miasto obok  8km... Bardzo dużo osób łowi na jego kuleczki i nie narzeka ja zaczynając troche z karpiami próbowałem donalda  efekt zerowy , ale to były moje początki i brak wiedzy  więc o wynik ciężko... 

TB ... W tym roku na ich kuleczkę padł rekord Polski ... Mnie Na komercji czy PZW robił wynik w Tym roku kilkanaście karpi , karaśi czy leszczy i amur 9kg ...

Więc złego słowa nie mogę napisać ....

Ringers ... Kuleczki , pellety na moich wodach kompletne zero brań ... Czy to komercja czy PZW :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 18.10.2016 o 07:50, MjMaciek napisał:

 

Co do kruchości - są przyzwyczajenia i praca - wiadomo założysz kulkę 5 dniówkę i po pięciu dniach dalej możesz rozłupywać nią orzechy.....Praca to sukces danej kuli (rozłup Wb i popatrz na strukturę kulki to nie masa typu gips tylko zmielone ziarna i struktura pod pracę kulki....)

 

Pierwsze wrażenia WB miałem bardzo pozytywne, przeważnie wymieniam zestawy co jakiś czas czy też przerzucam, ale u mnie ryb nie dały, Nash też ryby nie dał, poza pop-up, więc może łowię tam gdzie ryb nie ma, albo zbyt tradycyjnie mimo wszystko. Szybko łowienie statyczne w karpiowaniu mnie nudzi. Wiem, że Maciek ma inne techniki i chwała mu za to.
Ponadto zainwestowałem sporo w sprzęt karpiowy, ale jednak mnie to nie kupiło. Teraz głupio będzie to wysprzedawać i chyba zostawię aż mi się odmieni. Jednak mam zonka co do łódki zanętowej, otrzymałem arcydzieło i bezsensu aby się kurzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, KaZuYa napisał:

Jak wyjdę na prostą , możemy się dogadać;) mnie zaczęło kręcić 

Przyszła łódka spinningowa marzenie i dlatego taki rozbity jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

Przyszła łódka spinningowa marzenie i dlatego taki rozbity jestem :P

Cwaniaczek poszedł Led za kilka tysięcy zakupiłem nowy za 1000 zł :P do tego auto kilka stówek ... Do końca roku chleb i woda ... biednemu zawsze wiatr w oczy... Może biuro nieruchomośći założę u mnie w mieście :P .

Edytowane przez KaZuYa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...