Skocz do zawartości

Sprawdzone czeskie i węgierskie przynęty i zanęty - ranking


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Suwi nie rozumiem po co Tobie takie cuda, jak w Giżycku mówią, że nie ma ryb :P:P:P  

Kurcze faktycznie o tym nie pomyślałem :)

Przed chwilą, Elvis napisał:

rzecież on tam nie łowi. No chyba, że okonki na frytki. emoji6.png
Jet fish są w Ravenie. Jak będziesz coś chciał konkretnego to daj znać.

Staram się próbuje i najczęściej ch... z tego wychodzi ale czasem coś się trafi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają taką cenę nie dam rady długo nimi nęcić ostatnio liczyłem w 1 kg 16mm jest jak dobrze pamiętam około 90 kulek wrzucając co dzień po 30 sztuk 1 kg starcza 3 dnia tydzień plus zasiadka to około 3kg  na jeden zajazd

więc muszę szukać czegoś innego albo pozostać przy TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, suwi napisał:

 

Staram się próbuje i najczęściej ch... z tego wychodzi ale czasem coś się trafi

No słyszałem o tym, jak @Elvis wbija na Mazury idziecie najpierw do rybnego, albo pływacie z agregatem z @Kotwic i największe żywe ryby przyczepiacie na haczyk i udajecie, że ryby bieroooo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.chytiljsem.cz/

przynęty chytila - sa całe programy

Nash - hm - szkoda kasy.....

Jest wiele towaru na rynku (3 kg kul na otwartej wodzie ... to dużo ... na 3 doby - powiedziałbym że 30kg no to może ciut za dużo...) - jest fist drogi  ... Panowie co powiedzie o przynętach 50szt za 40 zł.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, MjMaciek napisał:

 

Nash - hm - szkoda kasy.....

Jest wiele towaru na rynku (3 kg kul na otwartej wodzie ... to dużo ... na 3 doby - powiedziałbym że 30kg no to może ciut za dużo...) - jest fist drogi  ... Panowie co powiedzie o przynętach 50szt za 40 zł.....
 

Jeśli chodzi o Nash, to też mi się nie sprawdza. Co do  przynęty, jeśli to killer to można zaryzykować. Lepiej kupić 2/ 3 rodzaje niż 15 pokroju za 10-15zł i nie wiedzieć na co łowić do końca.

Ale jeśli chodzi o nęcenie to bym się zastanawiał 5 razy za drogimi zanętami, wszak sporo zamienników można zrobić i zastosować z podobnym skutkiem, gdzie pisaliśmy o tym w wątku Pellet vs tradycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, ArekH napisał:

Na zlocie miałem przy sobie Chytila, Swestka i Skunk shit. Proponowałem to większość jęczała że i tak ma swoich sporo.

A teraz jacy chętni. 

Dlatego nic pewnie nie złowiłeś, bo się nie chciałeś podzielić i Cię pokarało :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...