Skocz do zawartości

Feeder Arm


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak cuzo stoi, to gdy ruszasz ramieniem to zauważ, że rusza się cała przednia noga. Ma ona luzy i dlatego myślisz, że podnosi fotel. Ja chcę zastosować rozpórkę między tylnymi a przednimi nogami, wtedy tego co opisałeś nie będzie. Sprawdź ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, jestem po głębszej analizie tego co zauważyłeś i@Ostap to zarówno potwierdził jak i też zauważył, te ruchy ramienia (wędki ) góra-dół wynikają z pracy nóg fotela. Cała konstrukcja jest zbyt delikatna tzn. wystarczająco wytrzymała, ale niestabilna. Ruszają się zarówno nogi jak i poddaje się cała konstrukcja, czyli siada pod ciężarem wędkarza. Jedyne co może to wyeliminować to podnóżek. Dodatkowo fajka też musi być zamontowana na nodze podnóżka. Spędziliśmy chwilę na obserwacjach i takie są nasze wnioski. Dodatkowo podnóżek musi być na czterech nogach i powinien być tylko połączony z fotelem by arm z wędką go nie przewrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie rację. Ja też to zauważyłem na ostatniej wyprawie i zapomniałem poinformować.Możliwe że to odciążenie nóg tylnych wynikało z kiepskiego wypoziomowania fotela. Co do podnóżka, to raczej będzie jak piszesz. Wszystko wyjdzie w praniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Jestem szczęśliwym posiadaczem Arma @elvis-a, świetnie wykonany. Jestem od ogromnym wrażeniem wykonanej pracy.

Używam do niego (tzn będę, gdyż jeszcze nie testowałem nad wodą) ramienia do elektrostatyka wykonane przez Pana Orzeszynę. Potwierdza się fakt że drgania są, ale przeżyję i zawsze będę mógł podstawić jaką podpórkę, niemniej jednak ciesze się jak dziecko ;)

Dziękuje @elvis

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się cieszę i ubolewam tylko, że tak długo trwało. Szczególnie, że liczyłem na testy w terenie, ale niestety Poczta Polska dała d...y i nawet nie raczyła poinformować adresata o przesyłce. Tym samym arm przeleżał tydzień na poczcie.
Niech służy jak najdłużej i najlepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Kleszcz. Jesteś jednym z wybranych, którzy to cudo posiadają. Nawet jak nie używam, to schodzę do piwnicy, wyjmuję z pokrowca i się napawam. Jak to mówi Król Juljan? "Lubiem się napawać. "

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • Administrator

Podbijam temat. 

Ostatnio używam (jeśli nie cast) feeder Arm od @elvis, niestety na ostatnich zawodach, a w zasadzie już po, przy rozładunku rozwaliłem Podpórkę poprzeczna z Guru...

Szukam coś nowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...