Skocz do zawartości

Feeder Arm


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam montaż jest dowolny. Główne ramię może być zarówno u góry jak i dołu.
Co do profili to nie ma potrzeby pogrubiania ścianek. Można spróbować zrobić z profili o jeden rozmiar mniejszych. Tylko czy będą pasować? 20x20x1.5 i 16x16 lub 20x20x2 i 15x15.
Nie wiem jakie są dostępne na rynku.
Co do gięcia Alu to odpada. Nie da się! Trzeba by podgrzewać i takie tam. Lepiej coś dorobić.



Faktycznie można odwrotnie. Głupek ze mnie i nie zobaczyłem.
Miałem dziś w ręku 20x20x2i do tego 15x15x1 i kiepsko to było. Drgałoby jak korum.

Gdyby był 15x15x3 to wtedy fajnie.

Myślę, że zostaniemy przy tych 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze zrobić zacisk do regulacji długości ramienia. Może być taki jak ten do wysokości tylko, że bez tego uchwytu do przedłużenia do krzesła. Wtedy można profil naciąć i taki zacisk przyspawać lub przykleić do jednej ścianki.

Jak dasz ramię od dołu a blokadę od góry to wtedy końcówka ramienia nie musi być jakoś super wysoka ponieważ główne ramie nie będzie równolegle do wędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fajnym pomysłem w Presronie było to, że zaciski do fotela były 4 różne, kwadratowe i okrągłe o różnej średnicy. Jak se kupię fotel, to też zamawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi zrobić coś takiego, tylko z otworem w środku na rurkę 12? Jakoś z tym plastykowym uchwytem od Decatlon stoliczka bardzo ordynarnie wygląda ten buzzbar. No wiesz, ten dolny ze zdjęcia, pod dolniki. 

IMG_20161107_145647.thumb.jpg.4805eeb5cc2b4f1dcfccaa899d2c6303.jpg

IMG_20161012_123710.jpg.cf6c570f4c62b9116c04b9ed86a71381.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...